Щиро вітаю українців з Днем Героїв.
23 травня — це особлива дата, цього дня 1938 р. від рук большевицького агента загинув Провідник ОУН полковник Євген Коновалець. Його смерть стала тяжким ударом для визвольного руху та Нації загалом.

У 1941 р. на честь Євгена Коновальця і тисяч інших незнаних нам борців за волю України ОУН запровадила спеціальне свято — День Героїв. Відтоді його щороку відзначають 23 травня.
Сьогодні ми віддаємо данину пошани усім, хто виборював Україні національну свободу та краще майбутнє. Воякам Дієвої армії УНР, УГА, підпільникам УВО і ОУН, українським повстанцям, бійцям Дивізії “Галичина” та багатьом іншим.
23 травня — це свято не лише героїв минулого, а й сучасних продовжувачів їхньої справи. Усіх, хто захищав і продовжує захищати Україну.

День Героїв приурочений до трагічної події. Проте це не привід тужити та журитися. Вшановуючи всіх наших звитяжців, ми черпаємо з їхніх чинів джерело натхнення для нових звершень.
Герої живуть, поки їх пам’ятають, вони заряджають нас енергією, слугують прикладами для наслідування, незримо супроводжують нашу боротьбу. Саме тому культ національної героїки властивий кожній успішній Нації.
Ми повинні довести до логічного завершення справу героїв минулого, відплатити ворогу за їхні жертви.
Впевнений, що саме нашому поколінню українців судилось успішно завершити віковічну боротьбу з Москвою.

“Хай бій наш буде перемогою, а перемога — помстою!”
Вічна слава Героям України!

Поділитись