Ось, що хочуть прочитати більшість українців і думаю, що це не 64%, а усі 100%. Частина з них хоче прочитати: “Україна перемогла у війні” або “Україна звільнила власні території”. Ще одна частина хоче прочитати: “Україна звільнила Крим”.

Нагадаю, що згідно січневого соціологічного опитування, 64% українців найбільше чекають від Зеленського припинення військових дій на Сході країни.

Є невелика частина громадян Україна, котрі бажають побачити заголовки на кшталт “Україна підписала мирову з РФ та проведе вибори на Донбасі, визнаючи владу ЛДНР”.

І зовсім маленька частка хоче невідомо чого. Їм все одно.

Головний запит українців, насправді трохи інфантильний, не через те чого саме вони хочуть, а через те, яким чином вони бажають закінчити війну. Для них найголовніше – мирне вирішення конфлікту. Нажаль жоден з подібних конфліктів, коли імперія воювала з маленькою незалежною країною не закінчувався мировою та подальшим спокійним життям.

Ми воюватимемо за наші землі й це буде не популярною тезою для широких мас, адже питання війні не може обговорюватися усім суспільством. Вирішення військових питань це прерогатива експертів.

А ви що думаєте з приводу цього?

Владислав Соболевський в Facebook та Twitter.

Поділитись