Сьогодні, 18 березня, Національний Корпус Краматорськ розпочав боротьбу проти російських банків! Активісти розклеїли листівки зі зверненням до вкладників банку, щоб ті забирали свої гроші, бо банк скоро буде закритий!
В Краматорську це було перше та останнє попередження. Активісти обіцяють: якщо російські банки в місті та по всій країні не будуть закриті, вони перейдуть до радикальніших дій та закриють їх, як це роблять побратими в Києві, Дніпрі та інших містах України!
Російські банки спонсують терористів, які вже три роки вбивають українців на сході нашої Держави. Якщо влада, в якої вистачає нахабства називати себе «українською», не може та не хоче припинити їх роботу, бо їм це вигідно, народ це зробить сам, адже хто, як не народ, має на це повне право!
Слава Naції!