У Чернівцях пройшла ІІІ щорічна конференція проекту «Одна Кров»

22.02.2020, 15:02

Вчора, 21 лютого, у медіа-центрі Belle Vue, відбулась ІІІ щорічна конференція проекту “Одна Кров” Чернівці, який вже 3-ій рік функціонує на Буковині.

Конференція розпочалась зі вступного слова керівника проекту “Одна Кров” – Анни Заіц, яка зазначила, що в першу чергу конференція має на меті проінформувати населення про донорство та популяризувати дану волонтерську діяльність на теренах краю. Після цього, до слова були запрошені почесні донори, а також люди, які стали донорами нещодавно.

Варто зазначити, що вже традиційно доповідачами конференції були лікарі Чернівецького обласного центру служби крові, які фахово розповіли про користь донорства крові.

Окрім виступів донорів, учасники конференції були залучені до невеликих інтерактивних ігор, під час яких вони перевіряли свої знання про донорство.

Після інтерактивних ігор усі присутні на паперових крапельках крові написали, що для них означає донорство та приклеїли свої «крапельки крові» на великий ватман у формі серця, який було подаровано центру переливання крові.

На завершення конференції керівник проекту “Одна Кров” – Анна Заіц сказала: «Варто замислитись над тим, що рятуючи чиєсь життя сьогодні, ми отримуємо надію на порятунок свого завтра. Ми дякуємо кожному, хто прийшов сьогодні на наш захід задля хорошої справи!» 

Також після заходу всі охочі змогли безкоштовно дізнатись свою групу крові та долучитись до нашого проекту.

Поділитись