Долучитись
Контакт-центр: +38(095) 002-31-28
  • UA

Національний Корпус

  • ПАРТІЯ
    • Лідер
    • Вища Рада
    • Центральний штаб
    • Історія
    • Обличчя
    • Програма
    • Статут
    • Підтримка
    • Приймальня
  • Осередки
  • ПРЕС-ЦЕНТР
    • Про головне
    • Події
    • Новини осередків
    • Трибуна
    • Коментарі
    • Соцмережі
    • Архів новин
    • Бібліотека
    • Фото
  • Контакти
  • МЕРЧ
ВСТУПИТИ В ПАРТІЮ

Сімдесят восьмий день війни росії проти України: оперативна інформація

by Оксана / 12 Травня, 2022 23:57 / Published in Події

78-й день війни, 12 травня. Тривають бої, на фронтах без особливих змін, але відзначу декілька цікавих моментів.

Харківська область – ЗСУ потроху відтискають ворога, і в районі н.п. Тернова нібито вийшли до державного кордону РФ. У відповідь росіяни обстрілюють наші позиції та повідомляють про «самовибухи» в деяких прикордонних селах. Зокрема села Солоха, яке взагалі евакуювали.

Луганська область – за словами губернатора Сергія Гайдая «ситуація значно погіршилася». Росіяни продовжують спроби форсувати Сіверський Донець біля Білогорівки. Нібито навели нову понтонну переправу, яку наша артилерія розбила, як і дві попередніх. Очікуваний багатьма російськими оглядачами прорив їхніх військ від Попасної так само не вдався. Наразі вони пробують просунутись на північ до Комишувахи та на захід до Артемівська. Бої на південних та північних підступах Сєвєродонецька та Лисичанська (тут на південних). Вдень росіяни повідомили, що з півночі вдерлися до Сєвєродонецька, але наш Генштаб цю інформацію заперечив.

Донецька область – за непідтвердженою інформацією ЗСУ скористались незлагодженістю дій т.зв. «народної міліції ДНР» та знову захопили всю Мар’їнку. На інших ділянках фронту противник пробував покращувати свої позиції, але це не дуже в нього виходить.

Маріуполь – потужні обстріли та бомбардування з моря, суші та повітря не припиняються. Також противник продовжує штурмові дії. Характерно, що коли доходить до піхотного бою, наші бійці продовжують перемагати. І це поступаючись чисельно та маючи проблеми з боєприпасами. Проте постійним обстрілам та бомбардуванням протидіяти вони не можуть.

Тим часом світ продовжує захоплюватись захисниками Маріуполя, проте жодних зрушень в питанні їхнього порятунку дипломатичними методами немає. Вчора Україна висунула пропозицію обміняти російських військовополонених на поранених українських військових в Маріуполі. Кількість останніх оцінюється в близько 600 осіб, які перебувають у нелюдських умовах. Росія відмовила. Наразі переговори тривають, але йдуть повільно.

Експерт Національного Корпусу Роман Пономаренко.    

ПРЕС-ЦЕНТР

  • Про головне
  • Події
  • Новини осередків
  • Трибуна
  • Коментарі
  • Соцмережі
  • Архів новин
  • Бібліотека
  • Фото

Долучитись до партії

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС

Національний Корпус – осередок сучасного українського націоналізму, що збирає навколо себе талановитих молодих патріотів, які працюють на благо своєї країні. Вступай до Національного Корпусу! Стань частиною великого руху, який щодня, крок за кроком, змінює країну.

Заповніть електронну анкету, і вже найближчим часом з Вами зв’яжуться наші представники, щоб розповісти правила та процедуру вступу.

    ПІДПИСКА НА НОВИНИ

    Підпишіться на нашу розсилку та отримуйте останні новини у свою поштову скриньку.

    ПАРТІЯ

    • Лідер
    • Керівництво
    • Історія
    • Обличчя
    • Програма
    • Статут
    • Фінансова підтримка
    • Приймальня

    ПРЕС-ЦЕНТР

    • Про головне
    • Події
    • Новини осередків
    • Трибуна
    • Коментарі
    • Соцмережі
    • Архів новин
    • Бібліотека
    • Фото

    Контакти

    Контакт-центр:
    +38 (095) 002-31-28

    Прес-служба:
    +38 (050) 838-72-01

    [email protected]

    © 2016-2020 Партія "Національний Корпус"

    Політика конфіденційності

    TOP