Сергій Тамарін – новий керівник київського осередку Національного Корпусу

10.06.2019, 14:06

Сила, що змінює країну! Національний Корпус ніколи не зупиняється в своєму розвитку. Нещодавно нашу команду підсилив бойовий офіцер, націоналіст та патріот з великим досвідом, справжній азовець за духом та вчинками – Сергій Тамарін (позивний «Собер»). З 1 червня Сергія призначили головою стратегічно важливого столичного осередку НК.

За плечима у 31-річного «Собера» участь в бойових діях на Сході України у складі «Азову». Звільняв Маріуполь, Мар’їнку, брав участь у подальшій обороні Маріуполя, Широкинській наступальній операції. Також Сергій з самого початку заснування знаходився в Азовському русі – ще з «чорних чоловічків».

Пізніше створив один із найкращих формувань спецназу МВС – роту «Схід», якою особисто командував до останнього часу, та активно розвивав проекти цивільної оборони, на кшталт «Білих янголів» – успішної школи жіночої самооборони.

Тепер Сергій Тамарін разом з нами. Немає сумнівів, що звиклий до перемог на війні, службі та в громадському житті, він доведе свою успішність в партійному будівництві найбільшої патріотичної сили!

Поділитись