Рейд за мир: ветерани створюють мобільні групи для виявлення порушень при розведенні військ

30.10.2019, 15:10

Ветерани ООС, які перебувають в Золотому на «Останньому блокпосту», ініціюють створення мобільних груп, які будуть моніторити ситуацію по всій лінії розведення військ. Про це під час прес-конференції в Золотому повідомив координатор «Останнього блокпосту», голова Київського Нацкорпусу Сергій Тамарін.

«Плануємо створити експертні мобільні групи з ветеранів, волонтерів та колишніх військових – «Рейд за мир», – які відвідуватимуть пункти розведення, щоб знати реальну ситуацію», – розповів він.

За його словами, від штабу ООС та ОБСЄ надходять суперечливі дані, тому мобільні групи потрібні для фіксації об’єктивної інформації про ситуацію по лінії розведення.

«Навіть на мій 5-річний досвід військової справи ОБСЄ в більшості випадків залишається сліпою, глухою та німою до дій Російської Федерації. Тому ми хочемо об’єктивно ознайомлювати людей з тим, що ж відбувається насправді в місцях розведення», – зазначив Тамарін.

Він повідомив, що мобільні групи «Рейду за мир» планують відвідати усі 35 пунктів, де планується розведення військ, для фіксації процесу.

Поділитись