Проспекту Жукова у Харкові не буде: суд задовольнив позов Андрія Білецького

10.09.2019

Харківський окружний адміністративний суд визнав незаконним рішення міської ради про повернення проспекту Григоренка імені Жукова, задовольнивши позов лідера Національного Корпусу Андрія Білецького. Про це політик повідомив у своєму блозі на “Українській правді”.

“За моїм позовом Харківський окружний адміністративний суд визнав незаконним повернення проспекту Григоренка імені Жукова. Це перемога, але продовжуємо стежити за руками реваншистів”, – написав він.

Разом з тим, Білецький зауважив, що суд взяв до уваги лише процедурні порушення, а не той факт, що рішення Харківської міської ради ухвалене всупереч закону про декомунізацію.

“Поки що насторожує, що суд взяв до уваги лише процедурні порушення під час скасування декомунізації – не були проведені громадські слухання. Хоча перейменування назад в Жукова порушує сам закон “Про засудження комуністичного та нацистського тоталітарних режимів в Україні”. Тому будемо стежити за руками реваншистів і боляче по них бити, в разі чого”, – наголосив Андрій Білецький.

Нагадаємо, що 19 червня 2019 року депутати Харківської міськради проголосували за повернення проспекту Петра Григоренка імені радянського маршала Георгія Жукова.

Поділитись