Сьогодні Московія розпочала масштабні військові навчання “Кавказ-2020” поблизу українського кордону та в окупованому Криму. До маневрів держави-агресора залучено більше ста тисяч військових, близько трьох тисяч одиниць бронетехніки, сотні літаків і гвинтокрилів. Вони відпрацьовують наступальну операцію проти України. Поки влада клоунів продовжує розповідати про компроміс з агресором, Кремль демонстративно брязкає зброєю на наших кордонах.

Уже кілька місяців в експертних колах лунає теза, що “Кавказ-2020” може стати прикриттям для повномасштабного московського вторгнення на територію нашої держави. Екскомандувач військ США в Європі генерал Бен Годжес прямо говорить про високу вірогідність атаки Московії під ширмою військових навчань. Мета: пробити сухопутний коридор до Криму і відрізати Україну від Азовського моря. Про ймовірність такого сценарію заявляли і представники вітчизняних спецслужб.

Нагадаю, подібний прецедент вже мав місце в недавній історії. Російська агресія проти Грузії 12 років тому розпочалась після навчань “Кавказ-2008”. Тоді військові маневри стали фактично генеральною репетицією московської інтервенції.

Тож, над нашою державою нависла небезпека повномасштабної атаки ворога. Звісно, це не привід для паніки. Проте постає питання: чи здатна нинішня влада оперативно відреагувати на російську агресію? Чи ми знову почуємо від Зеленського, що слід “просто прєкратіть стрєлять”?

В будь-якому випадку всім людям доброї волі варто бути готовими боронити наші південні рубежі безвідносно до позиції можновладців. Ми не маємо права допустити окупації московитами жодного клаптика нашої землі!

Поділитись