На 25 березня у Мінську було заплановано заснування так званої “Консультативної ради”. Новий переговорний орган мав ознаменувати визнання Україною путінських маріонеток з “ЛДНР” рівноправними суб’єктами перемовин і виведення Росії за рамки війни. В “Консультативній раді” держава-агресор зайняла б місце “посередника-миротворця” поряд з ФРН, Францією і ОБСЄ. 2 тижні тому голова ОП Зеленського Єрмак схвалив кремлівський проект легітимізації терористів. Але капітулянтський сценарій провалився: через пандемію коронавірусу запланована зустріч в Мінську не відбулась.

Відтак підписання ганебного протоколу про визнання так званих “ЛДНР” відклали до сприятливішого часу. Це зовсім не означає, що влада клоунів відмовилась від своєї цілком антиукраїнської ініціативи. Після хвилі обурення серед ветеранів та патріотичної спільноти керівництво держави не зробило жодних кроків, які б свідчили про відданість національним інтересам. Навпаки розпочалось цькування незгідних з капітуляцією депутатів “монобільшості”, а одного з них за критику капітулянтських затій Зеленський звільнив з посади свого радника. Це означає, що влада, всупереч здоровому глузду, має намір далі торувати шлях ганебної капітуляції.

Вражає, що все це відбувається на тлі небаченого ослаблення держави-агресора, яка занурюється в глибоку економічну і політичну кризу. Здавалося б, для України відкриваються нові можливості, якими влада неодмінно має скористатись. Але, схоже, клоуни і не замислюються над цим. Іти на поступки Кремлю в ситуації стрімкого колапсу економіки московської бензоколонки і епідемії коронавірусу можуть або люди з крайнім політичним кретинізмом або ж прямі агенти впливу ворога.

Українці ніколи не погодяться стати на коліна перед Кремлем. Цю просту формулу мають затямити нинішні горе-керманичі держави.
За будь-які спроби здачі національних інтересів агресору владі доведеться відповідати перед Нацією.


Капітуляції не буде!

Поділитись