Підвищити ставки для імпорту та врятувати український бізнес: Андрій Білецький звернувся до прем’єр-міністра Шмигаля

29.04.2020, 15:04

Лідер партії Національний Корпус Андрій Білецький офіційно звернувся до очільника Кабінету міністрів України Дениса Шмигаля з вимогою підтримати вітчизняних товаровиробників, що найбільше постраждали в час пандемії коронавірусу та опинилися на межі банкрутства.

«Вимагаємо вжити дієвих заходів щодо захисту інтересів національного товаровиробника та зниження частки імпорту сільськогосподарської продукції, зокрема забезпечити тимчасове встановлення підвищених ставок ввізного мита для групи товарів так званого «борщового набору», що сприятиме конкурентоздатності українських фермерів порівняно з іноземними імпортерами та підтримає їх у кризовий час», – зазначив Білецький.

«Борщовий набір» – це овочі, які входять до класичного рецепту головної страви української кухні. Традиційно вважається, що вартість приготування борщу є відображенням реальної купівельної спроможності українців.

Нагадаємо, сьогодні 29 квітня під стіни українського уряду в Києві вийшли на протест сотні українських підприємців. Малий та середній бізнес вимагає від влади припинити злочинну бездіяльність та захистити підприємців – тих, хто в усьому світі вважається основою державної економіки.

Поділитись