Ноздрачова – звільнити з посади! Акція під Міноборони

13.12.2019, 13:12

Сьогодні о 15:00 ветерани російсько-української війни пікетуватимуть Міністерство оборони України з вимогою звільнити полковника Збройних Сил України Олексія Ноздрачова.

Вчора під час круглого столу «Національна стійкість: нові підходи у вирішенні старих проблем» Ноздрачов заявив, що українські військові готові до реінтеграції з російськими військовими і бойовиками терористичних «ЛДНР», але не з ветеранами.

По-перше, полковник ЗСУ України не мав жодного права говорити про співпрацю українських військових з бойовиками гібридної російської армії на Донбасі. Така заява з вуст військового високопосадовця звучить як загроза національній безпеці України.

По-друге, своїми словами він знехтував пам’яттю добровольців, які загинули у бою з агресором, і честю тих, хто зараз відстоює нашу землю від російських загарбників.

Саме тому Рух ветеранів України вимагає від Олексія Ноздрачова вибачень, а також його звільнення зі Збройних Сил України. Нехай його приклад стане наукою для інших «миротворців».

Національний Корпус приєднується до пікету ветеранів. Не дозволимо нікому нехтувати заслугами і перемогами наших добровольців та висловлювати ідеї про колаборацію з окупантами!

Поділитись