#НКВолонтери у Львові продовжують допомагати літнім людям під час карантину

25.03.2020, 18:03

25 березня, львівські волонтери працювали на вулицях Стрийській та Науковій, а також на у Сихівському районі. Сьогодні знову роздали харчові кошики людям поважного віку, які через карантин не мають можливості безпечно виходити з дому, щоб купити усе необхідне. Варто зазначити, у зборі харчів під час епідемії коронавірусу волонтерам допомагають небайдужі львів’яни, які приносять продукти з великим терміном зберігання: крупи, макарони, консерви, олію, цукор тощо. До збору можете долучитись і ви! Приносити щось із переліку потрібно за адресою: вул. Князя Романа, 24 (з поверх, кв. №3), з 13:00 по 17:00.

Також сьогодні #НКВолонтери зателефонували у лікарні Львова, щоб довідатись про стан справ у медичних закладах і, чи не з’явилося нових потреб, з якими ми могли б допомогти. Тримаємо руку на пульсі та готові допомагати у будь-якій ситуації.

Нагадаємо, приєднатися до наших волонтерів може кожен охочий. Для цього потрібно бути повнолітнім і готовим до співпраці в умовах епідемії та карантину. До слова, працювати з волонетрськими групами можна не лише у Львові, а й у Стрию, Дрогобичі, Трускавці і Червонограді. Усі подробиці за телефоном: 096-079-21-36, 063-841-01-39.

Поділитись