НКБердянськ виступає проти підвищення тарифів на воду

21.05.2020, 16:05

Нещодавно «Бердянськводоканал» ошелешив жителів міста новиною про чергове підвищення цін на їхні послуги. Комунальне підприємство пропонує збільшити і так завищений тариф на водопостачання та водовідведення з 48,05 грн до 53,60 грн за куб (з урахуванням ПДВ).

НКБердянськ вважає такі тарифи здирницькими, а роботу менеджменту підприємства – незадовільною.

З початку роботи Олександра Македонського директором «Бердянськводоканалу»  ціни на послуги підприємства стрімко зростають і щоразу дужче б’ють по кишенях городян.

За чотири роки роботи Македонського тариф зріс з 26,70 грн до небачених 48,05 грн за куб. Разом із вартістю води зросло і число аварій.

Чи не щомісяця окремі ділянки каналізації перекривають для аварійних робіт. А минулого року Бердянськ прогримів на всю країну масштабним обваленням колектора.

При цьому всьому «Бердянськводоканал» щороку отримує мільйонне фінансування з місцевого бюджету. Тільки у 2019 році підприємству було виділено 23 млн грн. Цього року водоканал вже отримав 10 млн грн фінансової підтримки.

НКБердянськ не має наміру терпіти ці знущання! Якщо ви також проти підвищення тарифів, виходьте 22 травня об 11:00 на акцію протесту біля виконкому! Разом не дамо їм обдирати бердянців!

Поділитись