Німеччина пропонує США великі гроші за дозвіл будівництва “Північного потоку-2”

16.09.2020, 18:09

Коротко про інформацію ЗМІ:
На початку серпня уряд Німеччини пропонував США великі інвестиції у розвиток їх проєктів на суму в мільярд євро в обмін на те, що Білий дім дозволить добудувати “ПП-2”.

Важливо: в оборонному бюджеті США закладенні значні кошти на розширення санкційних обмежень щодо компаній, які залучені до будівництва потоку. Цей крок, а також погрози Трампа щодо здійснення таких дій, викликали неабияке занепокоєння у Євросоюзу.

24-25 вересня відбудеться зустріч лідерів країн, на якій буде обговорюватись питання північної газової труби. Поки нема жодних ознак того, що Америка може змінити своє рішення, а нещодавне отруєння Олексія Навального російськими спецслужбами дає їм додатковий аргумент для посилення санкцій.

Поки вічностурбовані євробюрократи продовжують казати про свою підтримку та накладати символічні санкції, уряд Трампа проводить реальну політику фінансового тиску на Росію. Звісно, Білий дім це робить не в інтересах України, проте в час, коли національні інтереси наших країн збігаються як ніколи сильно — гріх не скористатись підтримкою світового гегемона для посилення тиску на Росію.

Шкода тільки, що Зеленський цього не розуміє. Знову.

Поділитись