Неможливо приховати лівацьку пропаганду під виглядом «боротьби з поліцейською сваволею»

05.06.2020, 11:06

Реформа поліції та загалом правоохоронних органів провалена з першого дня. Всі благі декларації обмежились вітринними змінами, і навіть від них вже нічого не залишилось. Тому в неефективності міністра Арсена Авакова на посаді очільника МВС немає жодних сумнівів.

Проте, чому Порошенко, маючи більшість в парламенті в різні роки, та Зеленський, маючи конституційну більшість, за шість років не змінили і не змінюють міністра внутрішніх справ? Це питання до них та до їхніх договорняків.

Єдиний сенс так званої «акції проти поліцейського свавілля» – солідаризувати сили залежних від західних ліберальних корпорацій політиків та окремих ображених маргіналів зі світовими ліваками, що розпочали технологічні «протести» проти своїх держав в США, Британії, Франції.

На черзі інші країни, і українські ліваки поспішають «вислужитися перед керівництвом». Без всяких сумнівів українські «антиполіцейські акції» є частиною великого лівацького проекту щодо дестабілізації ситуації.

Особливо дивує участь у антиполіцейських акціях істот (вживаємо цей термін свідомо, щоб нікого не образити, розуміючи як чутливо та хворобливо вони ставляться до будь-якої об’єктивації) з «Київпрайду». Насправді, якщо вони і повинні проводити якісь акції на тему поліції, то тільки акції подяки за те, що поліція щорічно охороняла їхні надліберальні зібрання від активної уваги здорових людей.

Варто визнати та чесно сказати самому собі – зі злочинами поліції потрібно боротися! Злочини є, їх багато, поліція неефективна та корумпована. Але брати участь у глобальній лівацькій кампанії, підігрувати антидержавницьким силам, називаючи це «акціями проти поліцейського безладу» – це деструктивно щодо власної держави.

Поділитись