У суботу, 10 жовтня, Нацioнальний Koрпус Львівщини разом з Основою майбутнього та іншими націоналістами вийде на акцію “Нагадай про кожного”. Метою заходу є нагадування про українців, які перебувають в полоні у ворога, про тих, кого вбили і закатували в неволі. А також — підтримка сімей зниклих безвісти у бойових діях.

Ми нагадаємо усім: українцям, владі, світові, що в нашій державі триває війна з Росією, що в цей час наших громадян утримують у полоні та катують за їхні патріотичні погляди. Гасло акції звучить так: “Нагадай про кожного, хто забув свої обіцянки, хто забув про відповідальність за полонених і зниклих безвісти, хто не може або не хоче покарати вбивць українців”.

“Нагадай про кожного” відбудеться по всій Україні. Зокрема у Львові захід розпочнеться о 16:00. Як і в інших містах учасники акції висловлять вимоги до влади:

  1. Прийняття закону про полонених, який законодавчо фіксує правовий статус та закріплює необхідну соціальну допомогу.
  2. Прийняття закону про воєнні злочини, що дасть змогу імплементувати норми міжнародного права, у такий спосіб підтвердивши спроможність України судити за міжнародні злочини, які є загальновизнані у світі, до яких не застосовують строків давності.
  3. Забезпечити роботу Комісії Кабміну з питань зниклих безвісти, яка вже не функціонує близько двох років, та дати змогу представникам родин зниклих безвісти брати участь у засіданнях.
  4. Визначити відповідальну особу при Офісі Президента з питань полону та зниклих безвісти для покращення комунікації і координації між родинами полонених та зниклих безвісти, експолоненими та державними органами.
  5. Забезпечити працівникам СБУ ефективну роботу у питанні збору інформації щодо обміну та правової оцінки дій звільнених. Не секрет, що звільняють не лише героїв. Були неодноразові випадки, коли звільняли організаторів “референдумів”, катівників на підвалах. Такі злочинці мають нести покарання.
Поділитись