Національний Корпус вшанував загиблих у Широкинській операції

11.02.2019

10 лютого, у день четвертої річниці початку Широкинської наступальної операції, наші представники вшанували пам’ять бійців полку «Азов», які загинули, захищаючи українську землю.

Пам’ятні заходи пройшли, зокрема, у Запоріжжі, Конотопі та Полтаві. Учасники акції у Запоріжжі та Конотопі запалили смолоскипи на честь кожного із загиблих бійців полку «АЗОВ» та вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

«Солдат – це професія, боєць – це риса характеру, а воїн – це стан душі, – зазначив під час свого виступу голова Конотопського осередку Національного корпусу Геннадій Середа. – Всі їхні вчинки – це вчинки справжніх воїнів. Як справжні воїни, вони загинули в бою під час захисту нашої землі. І наше завдання сьогодні – брати з них приклад і бути воїнами у повсякденному житті. Вони дивляться на нас, бачать, що ми робимо й допомагають. Тому їхня сила – це і наша сила».

Активісти Нацкорпусу Полтави вшанували пам’ять азовця Дмитра Коряка, поклавши квіти на його могилу. Дмитро загинув 11 лютого від осколків ворожої міни під час виконання бойового завдання.

Широкинська операція стала прикладом успішної боротьби з російським окупантом. Полк «Азов» здійснив наступ, в ході якого було звільнено п’ять населених пунктів. Лінію фронту, що проходила по околицях Маріуполя, було зміщено на 20 км, унеможлививши ворожий обстріл міста.

Національний Корпус: Пам’ятаймо наших Героїв!Поділитись