На Дніпропетровщині жителі військових містечок залишились без опалення та води

13.02.2020, 17:02

Гвардійське та Черкаське — військові містечка, на території яких базуються великі бойові підрозділи. А саме: 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» та 25-та окрема повітрянодесантна бригада. Це приблизно 10 000 місцевих жителів, більшість яких складають родини військових та ветерани.

Вже 2-ий рік через банкрутство Новомосковського райводоканалу та критичну зношеність Перещепинського водогону ці містечка стикаються з критичними проблеми водопостачання. А “кришування” з боку колишнього нардепа, незаконні вклинювання у водогін та бездіяльність районної ради тільки погіршували ситуацію. Минулого літа жителі селищ залишились взагалі без води. Тоді Національний корпус Новомосковськ підтримав місцевих жителів у блокуванні доріг, пікетуванні Новомосковської райради та Дніпро ОДА.

Пройшло 2 роки і сьогодні реальність така: люди не отримують централізоване водопостачання через постійні пориви труб, в результаті системи опалення теж не можуть функціонувати.

Хоч роботи по запуску альтернативного водогону вже розпочались і їх обіцяють закінчити весною 2020, сьогодні тисячі жителів знову залишились без води та опалення.

Поділитись