Міст смерті:

Нацкорпус продовжує акції на аварійних мостах столиці

У Києві склалась унікальна ситуація: попри найбільші бюджети, саме у нас найбільші проблеми з дорогами. Особливої уваги заслуговують мости, адже поганий стан переправ загрожує життю тисяч киян, які можуть провалитись разом з ними.


Сьогодні ми знову провели перфоманс. Цього разу він пов’язаний зі сумнозвісними “мостами смерті”, яких зусиллями мера Віталія Кличка та його профільних заступників Миколи Поворозника та Олександра Густєлєва у столиці виявилося аж 99 зі 172 наявних.

Сьогодні ми вийшли на три мости, які за висновками експертів мають надкритичний стан і найбільше загрожують життю пішоходів та автовласників. Мова йде про:

  • Повітрофлотський шляхопровід;
  • Міст Патона;
  • Шляхопровід на перетині вул. Новокостянтинівської з вул. О. Теліги та проспекту С. Бандери.

Наголосимо: акція пройшла з дотриманням усіх карантинних заходів.

“Ми переконані, що такі акції матимуть свій ефект. Так, може зараз тисячі водіїв просто проїдуть повз наші плакати й не звернуть особливої уваги. Але коли ми будемо проводити протест біля КМДА та вимагати почати реконструкцію мостів, до нас доєднаються небайдужі громадяни, які раніше бачили наші акції на мостах. Ми проводимо акції не тоді, коли катастрофа вже сталася, а тоді, коли їй ще можна запобігти”, — такий лаконічний підсумок акції сформулював керівник київського осередку Нацкорпусу Сергій Тамарін.

Акція #Містсмерті, Нацкорпус

Зазначимо, що гроші на ремонт мостів виділяються, але по факту жодних робіт, окрім косметичних, не проводиться. Куди діваються гроші – потрібно спитати в першу чергу у Кличка та його заступників.

Флешмоб “#Містсмерті” триває. Ми закликаємо долучатись до нас всіх охочих киян: робіть пости у соцмережах з хештегом “#Містсмерті” та закликайте владу почати реконструкцію мостів.

Тільки разом ми змінимо столицю на краще!

10 квітня на Київщині за ініціативи лідера Нацкорпусу Андрія Білецького пройде відкритий вишкіл

«Захистимо Україну»

У суботу, 10 квітня, під Києвом за ініціативи лідера Національного Корпусу Андрія Білецького пройде відкритий мілітарний захід «Захистимо Україну» – спільний вишкіл ветеранів російсько-української війни, представників патріотичних об’єднань та власників зброї.

Останнім часом війська РФ активізувалась на кордонах з Україною та на території окупованого Криму. Росія збільшує військову присутність та перекидає військову техніку, організовує в сусідніх з Україною регіонах навчання.

Українська армія, а також кожен громадянин України має бути готовий до будь-якого розвитку подій. Ми маємо зустріти ворога підготовленими та рішучими, аби назавжди вибити окупантів з нашої землі!

Запрошуємо представників ветеранських та патріотичних організацій, а також власників зброї для спільного вишколу. Попередня реєстрація обов’язкова! Для участі заповніть форму за посилання: https://cutt.ly/pcDBf1h

Програма заходу

Початок вишколу запланований на 09:00 та буде проходити в двох населених пунктах – с. Бузова і с. Капітанівка.

с. Бузова:

  • лекція генерала Сергія Кривоноса «Концепція територіальної оборони в Україні»;
  • тренування з тактики від громадського об’єднання «Тотальний опір»;
  • заняття з тактичної медицини (для всіх бажаючих);
  • фотозони, майстер-класи.

с. Капітанівка:

  • стрільби.

Захід відкритий для глядачів за умови дотримання карантинних норм! Для ЗМІ та гостей буде організований транспорт від ст. м. «Житомирська». Контактний номер телефону: 0957019662 (Олена).

Покажемо разом, що ми готові знищувати ворогів!

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС КИЇВ

Всі новини та події Нацкорпусу Київ.

TOP