Львівські #НКВолонтери провели облік медикаментів

26.03.2020, 19:03

Сьогодні, 26 березня, у Львові #НКВолонтери провели облік і сортування медикаментів на складі Медичного Корпусу Львівщини. Такі дії є необхідними в умовах карантину й епідемії коронавірусу. Ми маємо розуміти власні сили і знати, про які медикаменти і медобладнання просити у людей, які хочуть долучитися до волонтерства.

Варто зазначити, прохання допомоги до нашої ініціативи #НКВолонтери надходять напряму від Львівської облдержадміністрації та лікарень Львова. До того ж волонтери приймають повідомлення від львів’ян про малозабезпечені сім’ї, літніх людей і людей з інвалідністю, яким в умовах карантину та епідемії потрібна допомога.

Нагадаємо, наші волонтери проводять збір медобладнання і продуктів. Долучитися може кожен! Сьогодні потреба є у масках, латексних рукавичках, фонендоскопах, пульсоксиметрах, респіраторах, дезінфікуючих засобах, рідкому милі, питній воді, термометрах, туалетному папері і паперових рушниках, постільній білизні та костюмах біологічного захисту. Для Львівської обласної інфекційної лікарні збираємо чистий одяг і білизну для пацієнтів, а ще — медичний одяг для персоналу лікарні.

Також триває збір продуктів харчування з великим терміном придатності: макаронів, круп, консервів, олії. Долучитися до доброї справи й принести щось з переліку можна на штаб #НКВолонтери. Він діє за адресою: вул. Князя Романа, 24 (3 поверх, кв. № 3) щодня з 13:00 до 17:00.

Поділитись