Герої не уходять в забуття

27.01.2020, 16:01

Минає п’ять років, як немає поруч з нами нашого побратима.
Сьогодні на міському цвинтарі Конотопа по вулиці Богдана Хмельницького Конотопщина вшанувала пам’ять Героя, артилериста з Конотопа, загиблого п’ять років тому під Маріуполем Анатолія “Бізона” Шульги. Спільно з рідними віддати шану “Бізону” зібралися активісти Конотопського осередку Національного корпусу, друзі та побратими загиблого. Згадали його відданість національним ідеям, любов до рідного краю, віру в добро та перемогу. Активісти Національного корпусу зачитали Молитву Українського Націоналіста, а до пам’ятника лягли живі квіти як символ суму та вічної пам’яті.
Анатолій Шульга народився в Конотопському районі, у мальовничому селі Соснівка. Село відоме завдяки подіям 1659 року. Саме тут козацьке військо здобуло блискучу перемогу над “московитами”. Можливо, така історична значущість малої батьківщини надихнула “Бізона” на боротьбу за українську державність. Почуття патріотизму не дозволило Анатолію бути в стороні від подій Революції Гідності. Він брав участь у подіях на Майдані, а з травня 2014 року став бійцем добровольчого полку особливого призначення “Азов”. “Бізон” був одним з перших у цьому полку, та згодом заснував “азовську” артилерію. Він завжди особисто вирушав на бойові виїзди, один з яких і став для нього фатальним.
Рішенням полку “Азов” мінометно-артилерійська рота цього підрозділу названа на його честь.Також ім’ям загиблого героя в Конотопі назвали одну з вулиць.
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни він нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).
СЛАВА ТА ЧЕСТЬ ГЕРОЮ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Поділитись