Формула Штайнмаєра заморожена, – Білецький про «маленькі перемоги»

18.10.2019, 08:10

Масові протести проти капітуляції досягли певних позитивних зрушень: на сьогодні відведення українських військ не відбувається, Золоте залишається під контролем України. Про це в ефірі програми “Prime Скрипін” на каналі “ATR” сказав лідер Національного Корпусу Андрій Білецький. Він підкреслив, що влада має озвучити чіткі меседжі, які свідчитимуть про відмову від сценарію, що веде до втрати незалежності країни.

“Що має зробити влада. Прописані формули, які можна звести до трьох основних пунктів. Сказати, що жодних односторонніх відведень не буде, вибори відбудуться винятково після повернення українських безпекових сил, силовиків на Донбас, у повному обсязі відновлення контролю над кордоном і жодних автономій”, – пояснив він.

Лідер Нацкорпусу додав, що виступає проти обмеження громадянських прав людей на окупованих територіях, за винятком “сучасного псевдокерівництва або бойовиків”.

“Але ми тотально проти будь-яких автономій для цієї території. Тому що це шлях до федералізації і в нашій ситуації – шлях до розпаду країни, до втрати незалежності”, – наголосив він.

Білецький зауважив, що масові акції протесту проти капітуляції досягли “маленьких перемог”.

“Розведення не відбувається, Золоте знаходиться під українським контролем, всі історії зі Штайнмаєром заморожені, і Дарка Оліфер вже озвучила інші позиції, які нас влаштовують. Є перемоги. Поки вони бояться повторення акцій – вони будуть це говорити. Вони повинні проартикулювати це чітко, щоб ми могли вже їх тримати за слово”, – сказав лідер Нацкорпусу.

Поділитись