Дайджест новин від #НКВолонтери, 31 березня

31.03.2020, 18:03

Івано-Франківські активісти волонтерського проекту повідомили про те, що передали нову партію захисних масок обласній клінічній інфекційній лікарні та планують виготовляти їх і надалі. Наші волонтери потребують тканини для виготовлення масок, тож просимо відгукнутись охочих допомогти у цьому питанні.

НКВолонтери Житомирщини передали майже 100 марлевих пов’язок 54-му окремому розвідбатальйону та планують за потреби виготовляти індивідуальні засоби захисту для лікарів.

У Чернігові наші волонтери проводять інформаційну кампанію, розповідаючи, як правильно поводитись під час карантину. Також вони безкоштовно роздають маски працівникам медзакладів. Крім того, штаби проекту #НКВолонтери на Чернігівщині діють у Талалаївці, Ніжині й Бахмачі.

У Львові активісти #НКВолонтери сьогодні продовжують інформаційну кампанію, допомагають людям літнього віку, дезінфікують дитячі майданчики та розпочали роботу над безкоштовною службою доставки для людей з групи ризику.

Інформують населення щодо карантину наші волонтери в Одесі та Дніпрі, які також допомагали сьогодні з доставкою продуктів людям, які цього потребують.

Волонтери проекту діють майже у кожному куточку України, зокрема, продукти й ліки сьогодні доставляли пенсіонерам наші представники у Мангуші на Донеччині.

Детальніше дивіться у нашому щоденному дайджесті: https://youtu.be/4OLbeaGDrXM

#ЗалишайсяВдома і дивись #НКВолонтери!

Контактна інформація: +38 (095) 002 30 49.
Онлайн-анкета: https://forms.gle/CQKAS3PHqckntDHQA

Поділитись