Зупиніть дерибан бюджету:

акція Нацкорпусу під КМДА

Ми продовжуємо кампанію по боротьбі з корупційними махінаціями київських чиновників. За три місяці ми розповіли про десяток персонажів, а одного навіть звільнили, які задіяні у різних схемах відмиву та відкату грошей. Але найгірше тут те, що вони продовжують це робити у всіх на очах.

Головні імена нашої корупційної кампанії вам давно відомі, то ж тут ми коротко перерахуємо кожного з них:

– Віталій Кличко — мер столиці, який покриває всі корупційні схематози;
– Микола Поворозник — перший заступник Кличка, відповідальний за розкрадання бюджету на ремонт доріг;

– Олександр Густєлєв — заступник Кличка й екс-директор “Київавтодору”, разом з Поворозником відмиває гроші з бюджету, призначені для ремонту доріг та мостів;

– Дмитро Левченко — директор “Київпастрансу”, який закуповує автобуси за завідомо завищеними цінами, з чого отримує великі відкати;

– Петро Оленич — нині заступник Кличка з цифровізації Києва, а раніше займався корупційним схематозом на земельному питанні.

Сьогодні київський Нацкорпус провів чергову акцію протесту під стінами КМДА. За останні місяці ми сюди приходили не раз та розповідали киянам про корупційні оборудки київських чиновників.

Якщо хтось тебе не чує, це не привід зупинятись на досягнутому, але навпаки — діяти вдвічі активніше. Влада Києва продовжує ігнорувати вимоги громади і далі покриває корупціонерів. Продажні чиновники вважають, що вони знаходяться у безпеці, і тому їм дозволено дерибанити бюджет.

Ми доведемо, що вони сильно помиляються”, — заявив на акції речник київського Нацкорпусу Данило Брусов.

Наші вимоги прості: 

1. Звільнити корумпованих чинуш

2. Провести об’єктивне розслідування фактів їх причетності до корупційних махінацій з бюджетом Києва.

Ми будемо виходити під стіни КМДА доти, поки нас не почує влада та не почне реагувати на наші вимоги. Бо поки у столиці на топ-посадах сидять корупціонери, Київ не стане тим містом, у якому хочеться жити.

Футболка з принтом “ВОЛЯ ТА ЧЕСТЬ”

ПРО ГОЛОВНЕ

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС КИЇВ

Всі новини та події Нацкорпусу Київ.

TOP