Помічник Зеленського Єрмак каже, що незважаючи на визнання іранською стороною самого факту збиття українського літака і заяви про те, що це сталося в результаті помилки, слідчим належить встановити, чи дійсно це було не навмисно.

Разом з тим західні ЗМІ публікують матеріали про те, що Зеленський знав причину падіння українського “Боїнга” в Ірані вже в день катастрофи. Зеленський знав, що “Боїнг” не впав через несправність, він знав, що в літак влучила ракета. Західні ЗМІ розкручують тезу, що в той момент, коли лідери США, Канади та Великобританії казали про ракету, Зеленський дякував Ірану за співпрацю. Нагадаю, Іран сприймають, як терористів.

В Ірані затримали підозрюваних у збитті українського літака над Тегераном. Людину, яка опублікувала відео збиття літака МАУ в Ірані, взяли під варту. Затриманим виявився представники Корпусу вартових Ісламської революції. А видання The New York Times на основі оприлюдненого відео стверджує, що в український літак влучило дві ракети з інтервалом у 30 секунд.

Тактика мовчазного вичікування, якою так пишалась команда президента, на ділі перетворилась на зволікання і спізнення. І після цієї катастрофи – це не тактика, це помилка. Чи виправить її Зеленський?

Чи є у команди президента план допомоги та захисту людині, завдяки якій увесь світ знає правду про падіння літака? Якби взятий під варту представник Корпусу вартових Ісламської революції не опублікував відео, Зеленський би продовжував дякувати іранській владі, розказувати про доручення Рябошапці, а ми б продовжували думати про технічну несправність на борті.

Владислав Соболевський в Facebook та Twitter.

Поділитись