placeholder+image

Звіт про роботу громадської приймальні Андрія Білецького

За період з листопада 2014 по червень 2019 р. команда Андрія Білецького на Оболоні опрацювала 4315 звернень від громадян. З них 1231 звернення щодо надання юридичної допомоги, 733 – стосовно неякісних послуг у сфері ЖКГ, 597 – з різних питань (безпека, скарги на стихійну торгівлю тощо), 316 скарг щодо незадовільної роботи КП "Київтеплоенерго", 347 – з питань благоустрою та 288 – щодо ЖБК та ОСББ.

Серед вирішених питань: капітальний ремонт у під’їздах будинку на проспекті Героїв Сталінграда, 9а. Зі слів мешканців, за 40 років комунальники не проводили жодних ремонтних робіт в будинку. Саме за сприяння Андрія Білецького там нарешті провели капітальний ремонт сходових клітин перших поверхів та ліфтових холів будинку.

Окрім цього, спеціалісти приймальні відреагували на чисельні звернення від оболонців та допомогли розв’язати проблему відсутності гарячої води протягом тривалого часу – у деяких будинках води не було кілька років.

За сприяння Білецького встановили пандуси для людей з обмеженими можливостями, були вирішені проблеми зі зламаними ліфтами, зроблені перерахунки комунальних послуг, а також сотні мешканців отримали допомогу в облаштуванні прибудинкової території. Також на Оболоні перевірили на безпечність дитячі майданчики. На тих, де виявили несправні елементи, комунальники району провели ремонт.

Спеціалісти приймальні надали 4154 інформаційні консультації громадянам України. В інтересах мешканців Оболоні Андрій Білецький направив 1799 депутатських звернень. Завдяки юристам приймальні мешканка Оболоні як ветеран праці після 30 років безуспішної боротьби з бюрократією нарешті отримала квартиру, передбачену Законом України. Окрім цього, юристи допомогли людям старшого віку правильно скласти заяви на перерахунки субсидій та отримати пільги учасникам АТО та їхнім сім’ям.

Наші юристи також допомогли батькам дітей, які відвідують загальноосвітні заклади району, покращити умови для навчання та виховання. Серед гучних перемог – справа щодо дитсадка “Ластівка”, де понад пів року діти не мали змогу відвідувати свій садок через незавершений ремонт. За сприяння Андрія Білецького та юристів приймальні ремонтні роботи закінчили, і діти відновили навчання у комфортних умовах.

Окрім цього, у приймальні допомогли батькам з ДНЗ №30 (вул. Героїв Сталінграду, 4-Б) позбутися поборів в садку, які влаштувало ПП «Матусина школа». Андрій Білецький ініціював комісійне обстеження дитячого закладу для виявлення порушень та їх усунення. За фактом перевірки адміністрація Управління освіти району у грудні 2018 розірвала договір з ПП «Матусина Школа», а батьки з адміністрацією садка тепер самі вирішують як краще витратити кошти на розвиток дітей.

Крім того, Андрій Білецький подав 45 законопроектів щодо соцзахисту бійців АТО, сфери ЖКГ, національної безпеки тощо. Також започатковано соціальний проект для людей старшого віку з курсу комп`ютерної грамотності, які відвідало 325 громадян Оболоні, та курсів англійської мови які відвідало 78 громадян. За ініціативи Білецького в Оболонському районі працює один з найкращих дитячих національно-патріотичних таборів в Україні "Азовець", який з червня 2015 р. до червня 2019 р. відвідало понад 1712 дітей, з яких 50% – діти учасників АТО.placeholder+image

Анонс! Віктор Шендибило сьогодні на 4 каналі

Сьогодні о 19:30 юрист Національного Корпусу Віктор Шендибило буде гостем 4 каналу. Дивіться програму за посиланням:...

placeholder+image

Пів мільйона на безграмотні інформщити: Нацкорпус пікетував Львівську ОДА

Сьогодні актив Національного Корпусу та небайдужі львів’яни провели акцію «Oun owner air condition» під стінами ЛОДА. Ми прийшли...

placeholder+image

«Путін готує пастку. Вони дійдуть до Одеси!», – Андрій Білецький в інтерв’ю для «Politeka»

Інтерв’ю народного депутата XIII скликання, лідера Національного Корпусу Андрія Білецького для каналу «Politeka». Відео:...

Анонс! Віктор Шендибило сьогодні на 4 каналі

Пів мільйона на безграмотні інформщити: Нацкорпус пікетував Львівську ОДА

«Путін готує пастку. Вони дійдуть до Одеси!», – Андрій Білецький в інтерв’ю для «Politeka»

В Одесі Нацкорпус підтримав протест місцевої громади проти будівництва багатоповерхівки замість дитсадка

Мінські угоди: п’ять років ганьби

Нацкорпус в Одесі допоміг обласному центру переливання крові

Анонс! Сьогодні Олександр Алфьоров в ефірі телеканалу "Еспресо"

"Зе" капітуляція?

«Захист слабких – справа сильних»: Нацкорпус взяв участь у марші захисту тварин

В Олександрії визначили переможця запливу «Дух воїна»

Андрій Білецький: Розмови про мир за будь-яку ціну деморалізують армію

Андрій Білецький: Підписання мінських угод призведе до подальшої окупації України

Нацкорпус підтримав протест медиків у Львові

Анонс! Андрій Білецький в ефірі на телеканалі "ZIK"

Проект Нацкорпусу «Одна Кров» продовжує допомагати людям

Еко-катастрофа у Вільногірську: Нацкорпус долучився до забезпечення містян питною водою

Анонс! Дмитро Кухарчук сьогодні на телеканалі "Еспресо"

«Пам’ять, яка об'єднує»: активісти Нацкорпусу приєднались до ініціативи з відновлення українських кладовищ у Польщі