placeholder+image

Національний Корпус за здорову і щасливу українську націю

Ми втратили баланс між правами та обов'язками. Сьогодні всі говорять про права, і ніхто не замислюється про обов'язки. Ми розвиваємося в дуже дивному напрямку Такеші Кітано

Ми не даремно вирішили почати цю статтю саме зі слів відомого японського актора, автора, поета, художника і кінорежисера, оскільки в сучасних умовах розвитку нашої держави вони є найбільш актуальними. З незрозумілих причин, останнім часом в нашій державі найбільш гостро постає питання з правами осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації - т.зв. ЛҐБТ-спільноти. Окремі депутати Європарламенту навіть намагаються шантажувати Україну можливістю блокування її подальшого співробітництва з ЄС у разі не вирішення неіснуючих в нашій державі проблем представників т.зв. сексуальних меншин.

Складність тут лише в тому, що українські представники лише ЛҐБТ упереджено стверджують про “порушення” своїх прав, вимагають їх розширення, попри моральні і етичні цінності українського суспільства, а також цілковито забувають про свої обов'язки, визначені в Конституції та інших Законах України. Ну звісно, легше всього назвати себе інакодумцем, ніж дотримуватися встановлених в державі законодавчих норм. Але коли кожен “ображений” на державу громадянин почне висувати свої права і вимагатиме відкоригувати закон у вигідному для нього руслі, зневажаючи інтереси більшості, що тоді буде з державою? Втім, ми переконані, що це питання не є основним для представників української ЛҐБТ-спільноти, так само як і для прихильників “русского мира” в Україні.

До відома ЛҐБТ в нашій державі на постійній основі діє антидискримінаційне законодавство в сфері зайнятості праці, у наданні товарів і послуг для осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації і його чогось дотримуються інші українці традиційної орієнтації. Крім того, в Україні не діє заборона на укладання т.зв. шлюбних договорів між чоловіком і жінкою, чоловіком і чоловіком, а також між двома жінками. Держава нікому не забороняє любити будь-кого та будь-що.

Втім, представники ЛҐБТ намагаються обійти, чи змінити ст. 51 Конституції України, де сказано що шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка, спотворити історично сформовані та прийняті в світі поняття про шлюб - історично зумовлена, санкціонована й регульована суспільством форма взаємин між чоловіком та жінкою. Навіть Бог для створення сім'ї “...створив за образом Божим, як чоловіка і жінку. І Бог поблагословив їх та сказав: “Народжуйте дітей, розмножуйтесь і наповнюйте землю” (Буття 1:27—31). Здійснюються чисельні спроби тиску, у тому числі і на міжнародному рівні, щодо неодмінної участі представників української влади в заходах, що проводяться під егідою ЛҐБТ, зокрема у гей-парадах чи так званих маршах рівності.

Ось тут і виникають запитання до “неоціненного суспільством” т.зв. кохання представників ЛҐБТ-спільноти. Хто народиться чи стане результатом вашого кохання, і ким ви збираєтесь наповнювати землю? Що буде, коли ваш рух стане достатньо масовим? За рахунок кого ви плануєте поповнювати українське суспільство, чи не ви прирікаєте його на вимирання заради задоволення ваших сексуальних потреб та ілюзій? А чи існували би ви, якщо ваші батьки були б подібними до вас? Що стане плодом вашого кохання? А головне, чому нав'язування вами чужих українському суспільству власних норм, зокрема таких, як одностатеві шлюби та гей-паради, ви вважаєте правильним, а не нехтування правами інших?

Ви це - тупикова гілка розвитку суспільства! Це крапка в його існуванні, оскільки після вас на землі залишиться лише ваші матеріальні творіння, а будь-який матеріальний витвір - ніщо без людини! Саме тому українські націоналісти, ми підкреслюємо, націоналісти, а не т.зв. “радикали”, які за словами самих представників сексуальних меншин переслідують їх в Україні, заявляємо що не причетні до цього. Однак, ми категорично виступаємо проти різного роду шоу, спрямованих на пропаганду в нашій державі ЛҐБТ, у тому числі т.зв. маршів рівності, зокрема і тих, що заплановані на 17 червня у Києві, Одесі та інших населених пунктах України.

Протягом століть українці виборювали свободу і незалежність своєї Батьківщини не для процвітання в ній ЛҐБТ, а для існування в ній здорової і щасливої нації. Національний Корпус не дозволить нехтувати традиціями українського суспільства та української сім'ї, порушувати їх моральні принципи так само, як його представники не дозволили Путіну нав'язати нам свою волю, зробити нас рабами. Національний Корпус відстоював і надалі стоятиме на стороні традиційного устрою української сім'ї, оскільки саме вона є запорукою здорової і сильної нації.

Національний Корпус закликає усіх небайдужих громадян України зробити свій внесок у щасливе майбутнє нашої держави, не допустити руйнування духовно-моральних підвалин, вироблених упродовж століть українським народом. Зокрема, висловивши свій протест проти вкорінення в Україні ЛГБТешних традицій, і не допустивши проведення 17 червня в Україні так званих маршів рівності.

placeholder+image

Анонс! Віктор Шендибило сьогодні на 4 каналі

Сьогодні о 19:30 юрист Національного Корпусу Віктор Шендибило буде гостем 4 каналу. Дивіться програму за посиланням:...

placeholder+image

Пів мільйона на безграмотні інформщити: Нацкорпус пікетував Львівську ОДА

Сьогодні актив Національного Корпусу та небайдужі львів’яни провели акцію «Oun owner air condition» під стінами ЛОДА. Ми прийшли...

placeholder+image

«Путін готує пастку. Вони дійдуть до Одеси!», – Андрій Білецький в інтерв’ю для «Politeka»

Інтерв’ю народного депутата XIII скликання, лідера Національного Корпусу Андрія Білецького для каналу «Politeka». Відео:...

Анонс! Віктор Шендибило сьогодні на 4 каналі

Пів мільйона на безграмотні інформщити: Нацкорпус пікетував Львівську ОДА

«Путін готує пастку. Вони дійдуть до Одеси!», – Андрій Білецький в інтерв’ю для «Politeka»

В Одесі Нацкорпус підтримав протест місцевої громади проти будівництва багатоповерхівки замість дитсадка

Мінські угоди: п’ять років ганьби

Нацкорпус в Одесі допоміг обласному центру переливання крові

Анонс! Сьогодні Олександр Алфьоров в ефірі телеканалу "Еспресо"

"Зе" капітуляція?

«Захист слабких – справа сильних»: Нацкорпус взяв участь у марші захисту тварин

В Олександрії визначили переможця запливу «Дух воїна»

Андрій Білецький: Розмови про мир за будь-яку ціну деморалізують армію

Андрій Білецький: Підписання мінських угод призведе до подальшої окупації України

Нацкорпус підтримав протест медиків у Львові

Анонс! Андрій Білецький в ефірі на телеканалі "ZIK"

Проект Нацкорпусу «Одна Кров» продовжує допомагати людям

Еко-катастрофа у Вільногірську: Нацкорпус долучився до забезпечення містян питною водою

Анонс! Дмитро Кухарчук сьогодні на телеканалі "Еспресо"

«Пам’ять, яка об'єднує»: активісти Нацкорпусу приєднались до ініціативи з відновлення українських кладовищ у Польщі