placeholder+image

Ізраїльський урок українській владі

В той час, поки українська дипломатія намагається загравати зі своїми польськими та угорськими колегами та терпляче мовчить на відверті образи з боку польських та угорських політиків, Кнесет Ізраїлю коротко та зрозуміло визначив чим є єврейська держава: 62 голосами «за» був ухвалений короткий за змістом «Основний закон – Ізраїль держава єврейського народу».

Цим законодавчим актом, який містить усього 11 статей на одному аркуші паперу та вкупі з іншими Основними законами має скласти основу конституції Ізраїлю, просто у статті 1 стверджується, що Ізраїль є національною державою єврейського народу і реалізація права на національне самовизначення належить виключно цьому ж єврейському народові. Чудове визначення! Чим не узаконений юридично і так критикований на Заході старий добрий націоналізм? І ось тут виникають цікаві питання: у якій мірі буде стурбований та занепокоєний Захід таким відвертим підкреслюванням Кнесетом зверхності євреїв над іншими національностями в Ізраїлі? Чи висуне потомок таких ненависних президенту Трампу мігрантів конгресмен Ро Ханна ініціативу блокувати надання Ізраїлю щорічної багатомільярдної військової допомоги, як він зробив це у випадку набагато скромнішої допомоги Україні та згадавши про неможливість підтримки «Азову»? Чи будуть за це критикувати ізраїльський парламент та прем’єр-міністра численні західні «правозахисники»?

Спробуємо припустити, що ні. І не тому, що в країнах Заходу проживає багато євреїв, які мають величезний вплив на політику тих держав, у яких вони мешкають. І не тому, що Ізраїль є форпостом зовнішньої політики США на Близькому Сході та має статус союзника США поза НАТО. Відповідь дуже проста: вся історія держави Ізраїль – це історія боротьби за право існувати та будувати власну державу. Боротьби через численні людські жертви, тимчасову втрату частини території, ускладнення життя людей через бойові дії та перманентні теракти.

І саме ця готовність нести жертви заради існування власної держави помножена на відчуття гордості за можливість її мати та будувати дозволяє Ізраїлю не звертати уваги на можливі звинувачення у нехтуванні правами арабів чи інші «правозахисні дрібниці».

Отже висновок з цього дуже простий: відсутність готовності до самопожертви заради інтересів України, загравання з агресором та ганебне очікування вказівок та окриків західних партнерів, пріоритет власних клептократичних інтересів над інтересами громадян є джерелом неповаги до інтересів України та принизливого ставлення до неї з боку сусідів. І не український націоналізм, російська агресія чи навіть міграція українців за кордон є загрозами національній безпеці України. Головною загрозою України на цей час є та сама тимчасова адміністрація з Банкової, усунення якої вже давно стоїть на порядку денному українського суспільства.placeholder+image

Андрій Білецький: Ми станемо національним щитом у парламенті

Про війну, полк «Азов», мрії та майбутні вибори лідер Національного Корпусу Андрій Білецький розповів у великому...

placeholder+image

Пам'яті Героїв: видовищний турнір "Хоробрі Серця 3" відбувся у Дніпрі

Відкритий спортивний турнір з панкратіону ''Хоробрі Серця 3", приурочений до четвертої річниці Широкинської...

placeholder+image

Національний Корпус вшанував Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, представники центрального штабу Національного Корпусу поклали квіти...

Пам'яті Героїв: видовищний турнір "Хоробрі Серця 3" відбувся у Дніпрі

Андрій Білецький: Ми станемо національним щитом у парламенті

Національний Корпус вшанував Героїв Небесної Сотні

Органи радянської безпеки проти українського національного Руху - лекція Юрія Михальчишина

18-20 лютого Україна вшановує Героїв Небесної Сотні

Відкриття Ambros HUB у Черкасах: відео

Ексклюзивне інтерв’ю з Андрієм Білецьким у журналі «TV-Парк» вже завтра у продажу!

Андрій Білецький про перші кроки націоналістів у розбудові економіки

Уже за кілька годин молодіжний хаб імені Сергія Амброса відкриє свої двері для черкащан

У Києві Нацкорпус долучився до відзначення Дня заснування Японської держави

Хроніки злиднів, або як Донбас сам себе поставив на коліна

Ambros HUB: Національний Корпус відкрив молодіжний центр в пам'ять про побратима-азовця

Четверта річниця Широкинської операції: відео

На Софійські площі у Києві розпочалось відзначення 4 річниці Широкинської наступальної операції

Широкинська наступальна операція: відзначення 4 річниці в КМП "Патріот" у Києві

Над Білоруссю нависла реальна загроза поглинання Москвою

Підтримаймо наших побратимів до Громадської ради при Мінветеранів!

Андрій Білецький: Для перемоги України маємо прибрати ті фактори, які не дають країні бути успішною