placeholder+image

Андрій Білецький запропонував альтернативу Євросоюзу

Україні варто прагнути не приєднання до ЄС, а дбати про власні геополітичні інтереси у вигляді Балто-Чорноморського союзу. Про це в програмі «Гостре питання» на «Oboz.tv» сказав народний депутат, кандидат від об’єднаних націоналістів Андрій Білецький.

«Я не вірю в розмови про приєднання в 2036 році до Євросоюзу і НАТО. У мене великі сумніви у тому, що ЄС у 2036 році буде існувати, а якщо й буде, то в такій формі, як зараз. Я за те, щоб Україна починала думати про власні геополітичні інтереси, передовсім, у вигляді Балто-Чорноморського блоку», - заявив він.

Політик зазначив, що зародки такого союзу він бачить у вигляді Вишеградської четвірки, Польщі, яка проводить активну «східну» політику.

Білецький зауважив, що й Білорусь зацікавлена в союзниках у вигляді України, Польщі й країн Прибалтики, як ніколи раніше, тому що Путін тисне на Лукашенка з метою створення Союзної держави.

«Якщо б Зеленський справді думав про геополітичні інтереси України, зараз ідеальний момент, навіть у Порошенка такого не було, щоб цим зайнятися. Зараз Росія максимально перетискає Лукашенка, щоб створити так звану єдину Союзну державу. Лукашенко не гнеться і навіть починає відбрикуватись від цього руками й ногами. Він розуміє, що Путін у 2024 році збирається обратись президентом Союзної держави, а Лукашенко залишиться головою колгоспу в Білорусі в кращому випадку», – пояснив він.

За словами Білецького, Лукашенко починає проводити все більш національну риторику і навіть частково національну політику в самій Білорусі.

«Тісний союз з Білоруссю і Польщею створив би абсолютно нову архітектуру Східної Європи. Зараз той момент, коли Білорусь зацікавлена в союзниках у вигляді України, Польщі й країн Прибалтики, як ніколи у своїй історії з 1991 року», – наголосив він.

Політик додав, що українська влада має використати таку можливість, і те, що Лукашенко їде з офіційним візитом в Україну – позитивний сигнал.

«Подобається нам бацька чи ні, питання в тому, що зараз він може стати нашим стратегічним партнером в протистоянні з Росією. І ми самі повинні докладати зусиль, щоб все-таки це відбулось», – підкреслив Білецький.placeholder+image

Ветерани "Азову" та Нацкорпус взяли участь у Марші захисників України

Активісти Національного Корпусу й ветерани полку "Азов" разом зі своїм першим командиром Андрієм Білецьким, долучились...

placeholder+image

Анонс! Сьогодні керівник прес-служби НК Роман Чернишев на каналі "Еспресо"

Сьогодні, 24 серпня, о 20:00 керівник прес-служби Національного Корпусу Роман Чернишев в гостях програми на телеканалі...

placeholder+image

Марш захисників України: пряма трансляція

Сьогодні, 24 серпня, у День Незалежності України в центрі Києва проходить Марш захисників України. Оскільки чинний...

Ветерани "Азову" та Нацкорпус взяли участь у Марші захисників України

Анонс! Сьогодні керівник прес-служби НК Роман Чернишев на каналі "Еспресо"

Марш захисників України: пряма трансляція

Вітаємо з 28-ю річницею Незалежності України!

Марш за національно-патріотичне виховання: як це було

Анонс! Олег Петренко сьогодні в ефірі 112 Україна

Він символ вільної людини, у ньому український дух!

Марш за майбутнє в центрі Києва

Микола Кравченко, позивний "Крук": велике інтерв'ю для ТВ-Парку

У Павлограді занепадає безкоштовний спортзал: розпочався збір коштів на реконструкцію

Нацкорпус приніс труну до будинку коригувальника обстрілу Маріуполя

Державний прапор РФ як символ обману, аморальності і смерті

Війна з корупцією чи боротьба за перерозподіл влади?

Олег Петренко прокоментував ініціативу підвищити зарплату народним депутатам

Чому Україна втрачає міжнародну підтримку в протистоянні з РФ

Довгоочікуваний фестиваль "Young Flame Fest" пройде в Києві

День пам’яті загиблих під Іловайськом Аксьона і Хоми

Анонс! Денис Котенко сьогодні в прямому ефірі «Еспресо-TV»