placeholder+image

Андрій Білецький розповів, як націоналісти будуть досягати миру в Україні

14 червня у Києві відбулась прес-конференція об’єднаних сил націоналістів, які на позачергових парламентських виборах йдуть до Верховної Ради спільним списком від ВО «Свобода».

Націоналісти об’єдналися напередодні виборів, щоб протистояти проросійському реваншу, досягти миру на умовах України та захистити країну від небезпеки втрати державності.

Представник об’єднаних націоналістів, народний депутат Андрій Білецький під час прес-конференції наголосив на тому, що досягнення миру в Україні – одне з першочергових завдань націоналістів.

«Я бачу своїм сектором роботи в першу чергу питання миру і безпеки. Майже половина нашого списку – ветерани російсько-української війни. Ми знаємо ціну миру і ціну війни. Я поховав за останні 5 років майже 50 своїх друзів і близьких товаришів», - сказав він.

Політик зауважив, що націоналісти, на відміну від популістів та проросійських сил, мають казати правду про те, що шлях до миру є нелегким і «між миром та капітуляцією немає знаку рівності».
«Єдиний варіант – не покладатися на міжнародні арбітражі, не вірити в постійні перемовини і не йти на капітуляцію. Єдиний варіант – це нарощувати власні сили до того часу, поки ми не зможемо отримати назад своє. Тому моє завдання в парламенті – допомагати Україні нарощувати власну силу», - наголосив він.

У свою чергу голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок підкреслив, що націоналісти об’єднались, усвідомлюючи загрозу українській державності та небезпеку того, що у наступному парламенті буде значна кількість антиукраїнських елементів, і назвав це єднання історичним.

«Ми беремо на себе відповідальність для того, щоб зупинити реванш промосковських сил, регіоналів, комуністів та інших негідників, які мають намір знищити українську державу. Ми усвідомлюємо, що саме ми, об’єднані націоналістичні сили, зможемо реально це зробити. Ми – перевірені часом, ми люди, які знаю, вміють, які йдуть в парламент не просто з гаслами, а конкретними законопроектами і українською душею», - зазначив політик.

Нагадаємо, що Національний корпус, ВО «Свобода», «Правий сектор» та інші націонал-патріотичні громадські організації беруть участь у позачергових парламентських виборах єдиним націоналістичним блоком і продовжать подальше єднання патріотичних сил країни.

placeholder+image

Депутати "Відродження" отримали російські рублі за зраду у Черкасах

Сьогодні представники Штабу спротиву капітуляції прийшли на сесію Черкаської обласної ради через відверто "ватну"...

placeholder+image

Друзі, гарна новина! Діти із Золотого проведуть вікенд у київському таборі "Азовець"

У суботу, 19 жовтня, 60 дітей із селища Золотого та інших містечок району проведення ООС приїдуть на відпочинок у табір...

placeholder+image

Андрій Білецький: Розведення військ – катастрофа, що зламає всю лінію фронту

Про це в ефірі програми "Prime Скрипін" на каналі "ATR" сказав лідер Національного Корпусу Андрій Білецький. "Питання не...

Депутати "Відродження" отримали російські рублі за зраду у Черкасах

Друзі, гарна новина! Діти із Золотого проведуть вікенд у київському таборі "Азовець"

Андрій Білецький: Розведення військ – катастрофа, що зламає всю лінію фронту

Формула Штайнмаєра заморожена, – Білецький про «маленькі перемоги»

Анонс! Сергій Тамарін в ефірі каналу "Еспресо"

Увага, анонс! Андрій Білецький в програмі "PRIME СКРИПІН"

Мир на умовах ворога?

Андрій Білецький про те, як українська влада буде здавати наші території під час розведення

Вторгнення Туреччини в північну Сирію: уроки та загрози для України

Бойовики обстріляли Золоте (ВІДЕО)

Марш "Ні капітуляції": націоналісти поставили владі ультиматум

Максим Жорін: У Придністров'ї досі стоять російські війська

Анонс! Максим Жорін сьогодні в ефірі телеканалу "ATR"

На Хортиці знищили молоді дуби, висаджені на честь загиблих бійців

Марш «Ні капітуляції» розпочався!

Андрій Білецький: Внутрішньому і зовнішньому ворогам ми протиставимо українську єдність

Наживо! Марш УПА «Захистимо українську землю»

Акція «Захистимо українську землю» в Києві