Білецький: Мета влади – знищити моральний авторитет добровольців

13.12.2019, 10:12

Влада намагається дискредитувати високий рівень довіри українського суспільства до добровольчого руху. Про це у відео на своєму youtube-каналі заявив лідер Національного Корпусу Андрій Білецький, коментуючи прес-конференцію щодо результатів розслідування справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

“Впадає у вічі настирливе підкреслення не тільки на прес-конференції, але й в пресі, того, що ці люди є ветеранами, добровольцями й патріотами. На цьому особливо наполягав Аваков і вся преса, яку я бачив з цього приводу”, – сказав він.

За словами Білецького, останні місяці через ватні та провладні телеканали суспільству нав’язується думка про те, що ветеран дорівнює злочинець.

“Я переконаний, що це системна робота команди Зеленського над дискредитацією добровольчого ветеранського й волонтерського руху”, – підкреслив Білецький.

Причина цьому, зазначив лідер НК, очевидна: дуті рейтинги Зеленського котяться вниз, і сягають менше, ніж 50 %, а ветерани й волонтери мають найвищі рейтинги довіри та підтримки серед українського населення.

“Зеленський чудово розуміє і знає, що люди, які пройшли війну, які мають патріотичні переконання, доведені їхніми діями, не будуть вестися на капітуляцію, на так зване розведення, здачу територій, на те, що пропонується зробити з українською землею; що ці люди будуть протистояти, і вони не тільки найактивніші й найдієвіші, але й в тому числі мають найвищий моральний авторитет у суспільстві. Помножити на нуль цей моральний авторитет – зараз завдання цієї влади”, – наголосив Білецький.

Політик також зауважив, що така політика нагадує дії попередньої влади у 2015-2016 роках, коли “кожен злочин, скоєний добровольцями, був максимально роздутий, і цьому приділялась максимальна увага, у порівнянні зі злочинами, скоєними будь-якими іншими людьми в країні”.

Він пояснив, що добровольчий рух тоді хотіли дискредитувати з тих самих причин: добровольці були незадоволені ходом подій у Дебальцевому, Мінськом-2 та ін., “і треба було їх дискредитувати до того, як вони стануть центром кристалізації протидії владі”.

Втім, переконаний лідер Національного Корпусу, такі кроки не врятують чинну владу.

“Зеленському не допоможуть подібні дії, скільки б вони не вивалювали фейкових і не дуже подібних історій. Люди чудово відчувають різницю між тим, що ви, влада, набрана з шоуменів, клоунів, весільних фотографів та інших прекрасних людей, прийшли до влади, даючи порожні обіцянки, від яких зараз відмовляєтесь. Натомість, ветерани – це люди, які довели свою відданість Україні, кожному українцю та українському народу найвищою ціною – ціною свого життя, каліцтв, інвалідності, крові, поранень, і переплюнути це ви в будь-якому разі не зможете”, – сказав Андрій Білецький.

Поділитись