Андрій Білецький: Підписання мінських угод призведе до подальшої окупації України

13.09.2019, 11:09

Мінські угоди суперечать національним інтересам України і призведуть до подальшої окупації нашої держави. Про це в ефірі програми «Інтерв’ю з Юлією Литвиненко» сказав лідер Національного Корпусу Андрій Білецький.

«Мінськ» – це буде, безумовно, капітуляція. Імплементація мінських домовленостей, які жодним чином не стосуються українських інтересів, це призведе рано чи пізно до окупації, якщо не всієї, то Східної України Росією. І коли це трапиться, то десятки, а можливо й сотні тисяч людей опиняться у концтаборах. Десятки або сотні тисяч загинуть, бо величезна кількість людей буде боротися за свій дім. Мільйони людей можуть опинитися в еміграції, тому що навіть на Донбасі і в Криму знайшлася величезна кількість проукраїнських людей, які виїхали», – сказав він.

За словами Білецького – мета Росії – захопити всю Україну, а не окремі частини Донбасу.

«Ви вважаєте, що геополітична гра Росії в тому, щоб отримати контроль над деякими районами Донецької і Луганської областей? Чи геополітична гра Росії все-таки спрямована на взяття повністю України під свій контроль? Я глибоко переконаний, що друге», – наголосив він.

Білецький переконаний, що після імплементації мінських угод Росія не втратить контроль над окупованими територіями, які стануть чимось на зразок Придністров’я.

«Формально ми все це будемо тягнути. Ми визнаємо терористичні організації легітимними, а водночас весь реальний контроль над цими територіями буде винятково в руках Росії. І економічно визискувати ці території вони теж будуть. Але з цієї території вони будуть розповсюджувати гангрену «русского мира» і сепаратизму на інші території і чекати свого вдалого другого шансу, другого туру, як у 2014-му. Чекати другого шансу, щоб розширити суверенітет і контроль Росії на інші східноукраїнські області. Це найжахливіший сценарій, який може бути», – вважає політик.

На думку лідера Нацкорпусу, влада має діяти іншим чином.

«Зараз прийшов час країні зосередитися, витягнути нас з економічної ями, наукової, освітньої слабкості. Це нам дасть можливість побудувати професійні збройні сили, і тільки тоді прийде час вирішувати питання (авт. окупованих територій). Нам треба зайнятися внутрішніми проблемами, яких величезна кількість – а не формально отримати територію, за яку ми будемо нести економічний тягар, всю відповідальність, а контролюватись вона буде винятково Російською Федерацією», – сказав Білецький.

Поділитись