Андрій Білецький: Об’єднані націоналісти є тією силою, що буде дієво протидіяти п’ятій колоні в парламенті

09.06.2019, 14:06

Про це лідер Нацкорпусу сказав у своєму зверненні до учасників зібрання національно-патріотичних сил, що проходило сьогодні в Києві.

“У той час, як проросійські сили будуть говорити, що мир можливий тільки після капітуляції, а ліберали розповідатимуть, що до миру можуть привести виключно міжнародні арбітри і покладання на зовнішні чинники, вічні перемовини, які насправді ведуть теж до капітуляції, ми повинні говорити про те, що сила українців – в них самих”, наголосив він.

Білецький додав: покладаючись виключно на власні сили, українці зможуть здобути мир, який “обов’язково буде після того, як над Донецьком замайорить український прапор”.

Політик висловив думку про те, що наступний парламент значною мірою буде складатися з відверто проросійських покидьків, а також людей, які будуть їх мовчки підтримувати, тому потужна націоналістична сила у майбутньому парламенті дуже потрібна.

“Ця Рада як ніколи потребує людей, які зможуть жорстко протидіяти п’ятій колоні. Не гарно заспівати цій колоні, не гарно пожартувати, а протидіяти, якщо треба – не дуже дипломатичними шляхами, але максимально ефективними”, – сказав він.

Також Білецький висловив переконання у тому, що об’єднана фракція націоналістів зможе примусити правоохоронців посадити всіх “мародерів часів Порошенка”.

“Усіх тих, хто розкрадав українську армію. Хто вкрав у кожного українця за допомогою різних «ротердамів+», «дюсельдорфів+» і тому подібних схем. Усі ці люди повинні опинитися в тюрмі. Це в тому числі і наш борг перед українськими солдатами, тому що крали вони насамперед у них”, – зазначив політик.

Він також зауважив, що проходження в парламент не має бути кінцевою метою об’єднаного націоналістичного руху.

“Ми повинні створити єдиний національно-патріотичний блок, який буде складатись не тільки з правих націоналістичних партій, а ще з ветеранських організацій, стартапів, культурницьких проектів. Ми повинні не словами, а реальними справами показати, як ми збираємось будувати і захищати нашу майбутню Велику Україну”, – підкреслив Андрій Білецький.

Поділитись