Андрій Білецький: Аудит армії та покарання мародерів стали б позитивним сигналом від президента Зеленського

16.05.2019, 15:05

За перші 100 днів роботи новообраному президенту буде дуже складно здійснити серйозні економічні та соціальні зміни в країні, однак він має продемонструвати прагнення це зробити. Про це журналістам в кулуарах парламенту сказав лідер Нацкорпусу Андрій Білецький.

«Українці повинні побачити простий сигнал. Для мене таким сигналом будуть прості речі: це аудит в армії і реальні посадки мародерів, які заробляли в першу чергу на крадіжках в армії, це близьке коло Порошенка. Може і саме прізвище «Порошенко» з’явиться у цих справах. І друге, це безумовно, питання двох законів: про імпічмент президента і про зняття депутатської недоторканності», – сказав він, додавши, що важливим, але другорядним у порівнянні, із першими двома кроками, є також ухвалення змін до виборчого законодавства.

Білецький також зауважив, що можливість розпуску парламенту, це – серйозний стимул, яким може скористатись Зеленський, щоб спонукати Раду проголосувати і за закон про імпічмент президента, і за зняття депутатської недоторканності.

Поділитись