Наболіла для всіх Лубенців проблема ремонту Засульського мосту, що триває вже майже 2 роки, так і не вирішилась до початку січня, як обіцяли у Департаменті будівництва, містобудування, архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА, надіславши офіційну відповідь на інформаційний запит активістів Національного Корпусу Лубен, котрий ми відправляли 24 жовтня 2019.

Наразі, міст досі не введено в експлуатацію.

У Полтавській ОДА повідомили про перенесення робіт та призначили нову орієнтовну дату завершення – 25 січня 2020, інформує Телекомпанія “Лубни”.

У департаменті зазначають, що причиною чергового зсуву термінів, стала невчасна доставка обладнання необхідного для проведення робіт, чомусь, замовчуючи інформвацію, стосовно того, хто несе відповідальність за дану затримку.

Мешканці Лубен та прилеглих сіл вже неодноразово наголошували, що ситуація з мостом виходить за всякі межі припустимого, та зазначають, що готові знову виходити на акції протесту, та цього разу, робити їх більш масштабними, аж до перекриття доріг. З метою привернення уваги до колосальної проблеми, яка вже роками частково паралізує рух транспорту та перешкоджає нормальному в’їзду до міста.

Активісти Національного Корпусу готові сприяти Лубенцям у відстоюванні своїх прав та підтримувати всі акції, що стосуватимуться вимоги – ввести в експлуатацію Засульський міст.

Поділитись