placeholder+image

Смертельні «Молоти»: оприлюднені нові плями на совісті Сергія Пашинського

Показушні, декоративні реформи - візитівка нинішньої української влади. Це ганебне явище ще більш жахливе, якщо окрім простої неефективності воно несе в собі пряму загрозу людському життю. Так, ми знову змушені згадати трагічну тему мінометів «Молот» - одну з найбільш сумних сторінок в історії української корупції у військових схемах. Від самовибухання цих пекельних агрегатів під час воєнних дій та навчань вже загинуло більше десятка українських військовослужбовців.

Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький багато разів говорив про загрозу для життя солдатського та офіцерського складів нашої армії, яку несе неякісна продукція підприємств президента Петра Порошенка та одного з лідерів Народного Фронту Сергія Пашинського.

«Молот» - це міномети, які виробляють афільовані з Пашинським та Порошенком компанії. Тобто, влада купувала ці міномети сама в себе, не надто турбуючись про їхню якість. Тільки на моїй пам’яті було більше десяти летальних випадків під час вибухання цієї «зброї». Винуватці зазвичай прикривалися тим, що причиною цих трагічних інцидентів є не недопрацювання виробника, а людський фактор. Тобто солдат сам винен в тому, що державі продали непотрібну, показушну річ», - сказав Білецький під час спілкування с громадою Черкащини в липні 2018 року.

Звичайно, за загублені життя наших військових від своєї ж власної зброї не поніс відповідальності жоден дотичний до виготовлення «Молотів» високопосадовець. Вираз «кругова порука» був надто очевидний в цій ситуації для того, щоб його проголошувати вголос. Так, якісь формальні перевірки проводились, але, як завжди буває з «великими людьми», для порушення кримінальної справи бракувало доказів. Там, де потрібно сховати свої злочини, українські політики та чиновники вміють працювати ідеально та шити «білими нитками». Тим цінніша інформація, що була оприлюднена 13 вересня інтернет-виданням UA1.

За інформацією видання глава Рахункової палати України Валерій Пацкан (призначений на посаду прямо з лав президентської фракції «Блоку Петра Порошенка») доручив перевірку заводу «Маяк», який входить до концерту «Укроборонпром» та випускає «Молоти», такій собі панянці на ім’я Ірина Іванова. Колишнє місце роботи Іванової – посада головного консультанта парламентського комітату з національної безпеки і оборони.

Головою цього комітету є все той же Сергій Пашинський, ініціатор виробництва мінометів «Молот», які неодноразово призводили до загибелі військових.

Відомо, що Пашинський особисто привів до комітету Іванову і поставив співробітників секретаріату перед фактом призначення її головним консультантом комітету. За інформацією джерела видання UA1, вся документація щодо "Укроборонпрому" йшла виключно через неї. За чарівним збігом обставин приблизно у цей же час в сім'ї Іванової з'являється дорогий позашляховик Mazda CX9.

Після низки конфліктів зі співробітниками комітету з нацбезпеки Іванова стала одним з кандидатів від "Народного фронту" в члени Рахункової палати. У березні 2018 року парламент затвердив її на цій посаді.

У липні Іванову призначають аудитором заводу «Маяк», що виробляє міномети «Молот», і вона не знаходить жодних порушень. А через місяць, до річниці Незалежності України, Ірина Іванова отримує звання заслуженого економіста України.

В нормальних країнах, де працює закон, подібні «збіги» називають конфліктом інтересів, протизаконним лобізмом та й взагалі корупцією. В сучасній же Україні це – звична практика. Проте жодний пашинський в цій державі не повинен забувати, що не тільки палиця, але й молот може мати два кінці – ніщо не забувається і не всі сліди можна заховати. Після невідворотної зміни влади, коли в Україні запанує український порядок, винні у загибелі наших військових корупційні покидьки змушені будуть відповідати. А поки що спостерігаємо, збираємо інформацію та готуємося - скоро слово за нами.

placeholder+image

Відбувся 7 випуск школи лідерів ім. Аксьона і Хоми. Речник Національного Корпусу Едуард Юрченко ділиться своїми враженнями про школу

Сьогодні націоналістичний рух, авангардом якого є «Національний Корпус», веде боротьбу, спираючись не на інформаційну...

placeholder+image

У Запоріжжі створили оперативний штаб по збереженню скверу Яланського

Сьогодні постраждалі сторони від діяльності компанії «Ленд Дівелопмент» та активні учасники боротьби за збереження...

placeholder+image

УВАГА! Оголошуємо збір допомоги для дитячого будинку

У ці вихідні активісти проекту "Наше майбутнє" та Національного Корпусу Київ відвідають дитячий будинок "Пролісок" в с....

Відбувся 7 випуск школи лідерів ім. Аксьона і Хоми. Речник Національного Корпусу Едуард Юрченко ділиться своїми враженнями про школу

У Запоріжжі створили оперативний штаб по збереженню скверу Яланського

УВАГА! Оголошуємо збір допомоги для дитячого будинку

Як Львів зустрічав Андрія Білецького: репортаж

20.09.2018 ВСІ ПІД ВЕРХОВНУ РАДУ #ПаспортДобровольцю

Акція під ГПУ: що відбулось?

Почалась штовханина. Зібралось багато беркутів! #ЮраВиходь, вимагаємо відповідей!

Націоналісти пікетують ГПУ: влада видала Росії добровольця АТО

Руки геть від добровольців! Нацкорпус проведе пікет під Генпрокуратурою

Блокування траси на Черкащині: вимагаємо належного ремонту доріг!

Нацкорпус організував екскурсію для криворізьких дітей на острові Хортиця

Боєць ММА зі Спортивного Корпусу "Ярость" завоював золото на турнірі в Китаї

Вчора рейдериш – сьогодні сидиш: Ватажок «занківських рейдерів» поїхав на СІЗО

Нацкорпус наводить лад: в Черкасах заборонять "наливайки" біля шкіл та дитсадків

Забирайтесь до Москви! Національний Корпус розігнав мітинг соратників Медведчука у Львові

Нацкорпус презентував печатку Святослава Хороброго в Херсоні

Вчора рейдериш - сьогодні сидиш!

Андрій Білецький: Під прикриттям договору про співробітництво Росія відбирає в України Азовське море