placeholder+image

Національний Корпус Житомир виступив проти виділення землі монастирю Московського патріархату

27 липня відбулась 12 сесія Житомирської обласної ради, під час якої рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 23,9 га землі монастирю УПЦ Московського патріархату на території селища Чоповищі Малинського району не було скасовано. На сесію завітали активісти Національного Корпусу, які виступили проти підтримки агресії на сході шляхом виділення землі церквам Московського патріархату та виступили за єдину помісну українську церкву.

Олег Чечевиця, голова Житомирського осередку Національного Корпусу, наголосив, що Московському патріархату не місце в Україні, адже ця структура є справжнім внутрішнім ворогом і, звичайно ж, не може діяти в інтересах українського суспільства.

«Ми вимагаємо, щоб держава нарешті підтримала об’єднання православних українців у складі єдиної української помісної церкви. Ми вимагаємо, щоб держава нарешті почала боротися із сепаратизмом та будь-якими його проявами в нашій країні. Держава повинна нарешті розробити суттєвий план боротьби із розповсюдженням ворожих культів та сект на території нашої країни, адже вони вносять деструктив у розбудову української державності», – зазначив Олег.

Національний Корпус та інші громадські організації взяли справу до своїх рук, заблокувавши трибуну. Не дивлячись на прохання громади та активістів прийняти правильне рішення на користь українців, голосів «за» відміну рішення обласної ради не вистачило. Після того, як депутати не проголосували за відміну рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою монастирю УПЦ Московського патріархату, вони спробували повернутись до голосування. Проте така пропозиція не знайшла підтримки народних обранців. Блок Петра Порошенка «Солідарність» та ВО «Батьківщина» не проголосували і цим посприяли наданню землі монастирю Московського патріархату.

Вкотре депутати довели, що справжній ворог знаходиться не лише на сході, але й в кулуарах кожної місцевої влади. Для таких людей українська земля та державність не мають ніякої ціни. Вони готові продати її за копійки, коли, насправді, українська земля коштує в сотні разів дорожче. Поки Петро Порошенко розповідає про свої «великі» досягнення та зміни, його «підопічні» здають українські землі російському ворогу навіть без жодного пострілу.

placeholder+image

Андрій Білецький у Харкові

Сьогодні, 18 серпня, Лідер Азовського руху Андрій Білецький відвідав своє рідне місто Харків. Була проведена зустріч із...

placeholder+image

Національний Корпус проти мера-сепаратиста. Відео

...

placeholder+image

Теракти в Іспанії: відсутність національної політики

Українська Держава повинна мати чітку національну політику щодо міграції. Особливо, після хвилі терактів, які...

Андрій Білецький у Харкові

Національний Корпус проти мера-сепаратиста. Відео

Теракти в Іспанії: відсутність національної політики

#ЩОЦЕБУЛО: Чого має нас навчити протистояння КНДР і США?

Національний Корпус продовжує відвідувати всі куточки країни

У Запоріжжі відбудеться урочистий мітинг з нагоди Дня Прапора

У Запоріжжі пройшов мітинг-реквієм за загиблими від підриву ДніпроГЕСу НКВД

Про «дружбу через одного»

Мітинг-реквієм загиблих українців від підриву ДніпроГЕСу НКВД

Всеукраїнський тур Національного Корпусу набирає обертів

Національний Корпус у боротьбі з рейдерами

У Києві пройшло урочисте відкриття останньої зміни літнього таборування у таборі «Азовець»

Свято річниці Азовського Руху у Харкові

«ДТЕК» або Аксьонов: хто керує містом Добропілля?

Національний Корпус продовжує підкорювати нові міста

«Міцна родина». Дніпро

Підсумки акції Національного Корпусу проти мера Добропілля Аксьонова

Дороги в Україні як «лакмусовий папірець» дієвості влади