Звіт про роботу громадської приймальні Андрія Білецького

06.09.2019

За період з листопада 2014 по червень 2019 р. команда Андрія Білецького на Оболоні опрацювала 4315 звернень від громадян. З них 1231 звернення щодо надання юридичної допомоги, 733 – стосовно неякісних послуг у сфері ЖКГ, 597 – з різних питань (безпека, скарги на стихійну торгівлю тощо), 316 скарг щодо незадовільної роботи КП “Київтеплоенерго”, 347 – з питань благоустрою та 288 – щодо ЖБК та ОСББ.

Серед вирішених питань: капітальний ремонт у під’їздах будинку на проспекті Героїв Сталінграда, 9а. Зі слів мешканців, за 40 років комунальники не проводили жодних ремонтних робіт в будинку. Саме за сприяння Андрія Білецького там нарешті провели капітальний ремонт сходових клітин перших поверхів та ліфтових холів будинку.

Окрім цього, спеціалісти приймальні відреагували на чисельні звернення від оболонців та допомогли розв’язати проблему відсутності гарячої води протягом тривалого часу – у деяких будинках води не було кілька років.

За сприяння Білецького встановили пандуси для людей з обмеженими можливостями, були вирішені проблеми зі зламаними ліфтами, зроблені перерахунки комунальних послуг, а також сотні мешканців отримали допомогу в облаштуванні прибудинкової території. Також на Оболоні перевірили на безпечність дитячі майданчики. На тих, де виявили несправні елементи, комунальники району провели ремонт.

Спеціалісти приймальні надали 4154 інформаційні консультації громадянам України. В інтересах мешканців Оболоні Андрій Білецький направив 1799 депутатських звернень. Завдяки юристам приймальні мешканка Оболоні як ветеран праці після 30 років безуспішної боротьби з бюрократією нарешті отримала квартиру, передбачену Законом України. Окрім цього, юристи допомогли людям старшого віку правильно скласти заяви на перерахунки субсидій та отримати пільги учасникам АТО та їхнім сім’ям.

Наші юристи також допомогли батькам дітей, які відвідують загальноосвітні заклади району, покращити умови для навчання та виховання. Серед гучних перемог – справа щодо дитсадка “Ластівка”, де понад пів року діти не мали змогу відвідувати свій садок через незавершений ремонт. За сприяння Андрія Білецького та юристів приймальні ремонтні роботи закінчили, і діти відновили навчання у комфортних умовах.

Окрім цього, у приймальні допомогли батькам з ДНЗ №30 (вул. Героїв Сталінграду, 4-Б) позбутися поборів в садку, які влаштувало ПП «Матусина школа». Андрій Білецький ініціював комісійне обстеження дитячого закладу для виявлення порушень та їх усунення. За фактом перевірки адміністрація Управління освіти району у грудні 2018 розірвала договір з ПП «Матусина Школа», а батьки з адміністрацією садка тепер самі вирішують як краще витратити кошти на розвиток дітей.

Крім того, Андрій Білецький подав 45 законопроектів щодо соцзахисту бійців АТО, сфери ЖКГ, національної безпеки тощо. Також започатковано соціальний проект для людей старшого віку з курсу комп`ютерної грамотності, які відвідало 325 громадян Оболоні, та курсів англійської мови які відвідало 78 громадян. За ініціативи Білецького в Оболонському районі працює один з найкращих дитячих національно-патріотичних таборів в Україні “Азовець”, який з червня 2015 р. до червня 2019 р. відвідало понад 1712 дітей, з яких 50% – діти учасників АТО.Поділитись