Зняття мораторію на продаж землі: одеський “Нацкорпус” спільно з аграріями перекрив трасу на знак протесту

20.12.2019, 18:12

Представники ПП “Національний Корпус” спільно з місцевими селянами та фермерами перекрили трасу Одеса-Тирасполь з метою привернути увагу до зняття мораторію з продажу земель сільськогосподарського призначення. Акція пройшла у населеному пункті Кучурган.

Аграрії продовжують відстоювати своє право на володіння землею. Наразі президент Володимир Зеленський та його монобільшість у парламенті намагається проштовхнути цей суперечливий законопроект без проведення референдуму. Закон, що послабить вимоги до транснаціональних корпорацій, які претендуватимуть на землю, залишить поза конкуренцією простих селян.

“Якщо законопроект 2178-10 таки приймуть, це призведе до того, що представники малих фермерських господарств будуть поставлені в нерівні умови з іноземними інвесторами” – запевняє один з протестувальників, представник місцевих аграріїв, Володимир Станішевський.

“Ми вимагаємо, щоб президент Зеленський виніс закон про зняття мораторію на розпродаж сільгосп-земель на всеукраїнський референдум. Також ми вимагаємо створення спеціалізованих груп, в які входитимуть фермери та аграрії, з якими влада і узгоджувала б свої подальші дії”, – заявив голова прес-служби Південного Терену ПП “Національний Корпус” Анатолій Чумаков.

Поділитись