Злодії Януковича шукають шляхів легалізації в новому складі Верховної Ради

15.07.2019, 09:07

Оцінюючи виборчі списки більшості політичних партій, а також кандидатів-мажоритарників на позачергових виборах до Верховної Ради України, складається враження про прагнення провідних аферистів та корупціонерів від “Партії регіонів” забезпечити собі безпечне проживання в Україні під прикриттям депутатської недоторканності.

Так, слідом за колишнім головою президентської адміністрації Клюєвим та головою КМДА часів президентства Януковича Поповим, отримати депутатську недоторканність захотів колишній земельний та фінансовий аферист від “Партії регіонів” Максим Луцький. Балотується він на окрузі № 222 Солом’янського району Києва.

Перебуваючи на посаді депутата у попередніх скликаннях Верховної Ради, Луцький постійно змінював фракції, бігаючи від БЮТ до “Партії регіонів”, а тапер цілком логічно знайшов притулок в “Опозиційній платформі – За життя”.

До відома. Максим Луцький – колишній проректор Національного авіаційного університету, якого підозрюють в махінаціях із землями навчального закладу, а також привласненні коштів банку-банкрута “Терра-Банк”.

Зокрема, використовуючи своє службове становище, Луцький сприяв отриманню підконтрольній йому та партнерам ТОВ “ЛІГВІС Л” прав на виконання робіт з реконструкції об’єктів нерухомого майна на вулиці Симиренка, 1. За угодою, у якості оплати за “ремонт” “ЛІГВІС Л” мало б отримати частину нерухомості у свою власність (очевидно й свідомо невигідна для НАУ угода).

Згідно з декларацією, “ЛІГВІС Л” мала провести реконструкцію нежитлових приміщень та облаштувати відкриту автомобільну стоянку. У підсумку замість АТП Національного університету та автомобільної стоянки виник сучасний приватний фітнес-клуб, оскільки “ЛІГВІС Л” ще до початку робіт на цих об’єктах уклала договір оренди цього майна з мережею спортивних клубів “Sport Life”.

Подібна схема Луцького-Клименка спрацювала ще на одному “об’єкті реконструкції”. У 2009 році ТОВ “Альфа-Капітал-Груп” (фірма шахраїв) без конкурсу отримала замовлення від НАУ – мала реконструювати гаражі та приміщення у Солом’янському районі столиці, за адресою Лебєдєва-Кумача, 5. У 2012 році за рішенням Солом’янського районного суду підрядник несподівано отримав право власності на об’єкт реконструкції.

Зауважимо, що за два роки до цього, 2 червня 2010 року, “Альфа-Капітал-Груп” попередньо віддає в оренду це приміщення фізичній особі. Строк оренди – 15 років. Фінансування цих проектів здійснювалось, зокрема через підконтрольний Луцькому “Терра-Банк”.

Через махінації Луцького держава та університет втратили 2600 кв.м нерухомості та 5 гектарів території, і якби не Революція гідності та розгром регіоналів, подібна участь очікувала парк та стадіон НАУ.

У 2017 році Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження щодо незаконного виведення з “Терра-Банк” 360 млн гривень. Підозру по цій справі оголошено 10 особам у т.ч. і самому Луцькому.

Наголошуємо, що подібні Луцькому злочинці-кандидати від колишньої “Партії регіонів” жодним чином не повинні потрапити до Верховної Ради України чи бути призначені на керівні посади. Вимагаємо від влади виконання Закону України “Про очищення влади” (від 16 вересня 2014 року № 1682-VII). Національний Корпус не залишить Максима Луцького без своєї уваги.

Поділитись