Міністр оборони Таран наказав штрафувати командирів ЗСУ за захист України. Це випливає з оприлюдненого сьогодні журналістом Юрієм Бутусовим злочинного наказу № 330 від 16 вересня.

В документі паркетний генерал Таран оголошує відкриття вогню по окупантах без наказу (в тому числі у відповідь) “порушенням” на рівні з адміністративними проступками. За стрільбу по ворогу міністр оборони передбачив штрафування командирів підрозділів ЗСУ в розмірі від 25% до 75% від винагороди. Натомість, на всебічне заохочення зможуть розраховувати офіцери, які не дозволяють підлеглим відповідати на вогонь окупантів.

Таран або повністю зійшов з розуму, прагнучи вислужитись перед Зеленським, або свідомо працює на державу-агресора.
Наказ № 330 суперечить Конституції України та здоровому глузду. Такі вказівки є відверто злочинними. Оголошувати в умовах війни вогонь по ворогу, зокрема і у відповідь, “порушенням” є цілковитим абсурдом. Стріляти в окупантів під час війни — це священний обов’язок перед Батьківщиною, а не злочин.

Ганебна ініціатива Тарана — це знущання над бійцями та командним складом ЗСУ, що має ознаки державної зради (стаття 111). Патріотичній громадськості слід домагатись негайного скасування абсурдного наказу. Міністр оборони повинен подати у відставку і давати покази в СБУ. Інакше невдовзі захисникам України за вогонь по ворогу загрожуватиме вже не штраф, а тюремний термін.

Поділитись