“Зеленський повинен зробити камінг-аут”: НК Київщина вимагає від президента пояснити причину поїздки в Оман

14.02.2020, 20:02

Київський обласний осередок Національного Корпусу долучився сьогодні, 14 лютого, до пікету офісу президента Володимира Зеленського з вимогою до гаранта оприлюднити інформацію про обставини поїздки в Оман. Нагадаємо, за версією ЗМІ, в Омані відбулась таємна зустріч Зеленського з довіреною особою президента РФ Володимира Путіна – ексглавою ФСБ, а нині секретарем РНБО РФ Миколою Патрушевим.

«Сьогодні день всіх закоханих! Якщо серед вас є такі, що вважають, ніби справжнього кохання не існує, я доведу протилежне. Кохання – це коли ти президент країни у розпалі війни таємно летиш за тисячі кілометрів на курорт на побачення з ворогом – довіреною особою Путіна, колишнім головою ФСБ, чинним секретарем Радбезу РФ Ніколаєм. Народ України вимагає, щоб президент розповів, чи здає він національні інтереси України під час перемовин з представниками Путіна? Кого він більше любить – Україну чи Росію? Зеленський повинен зробити камінг-аут і розповісти, з ким і навіщо він зустрічався в Омані», – висловила обурення представниця Київського обласного осередку Нацкорпусу Катерина Альшаник.

Вважаємо, що під час війни з РФ таємні зустрічі президента України з ФСБшниками є абсолютно неприйнятними і можуть свідчити про державну зраду.

На фото: Катерина Альшаник

Поділитись