Заява голови Національного Корпусу Одеси щодо замовленої фейк-переписки, проспонсорованої Ігорем Плохим

25.03.2020, 19:03

Роз’яснення з приводу ситуації з фейк листуванням, закинутим в мережу Ігорем Плохим, ініціатором забудови Траси Здоров’я.

Нещодавно я опублікував відео – https://www.facebook.com/watch/?v=259946791685772, – на якому розповів про плани Ігоря Плохого відняти частину Траси Здоров’я під приватний заїзд автолюбителів з апартаментів ЖК “Астон Холл”.

Тема дуже близька кожному жителю міста. Проінформованість одеситів про махінації Ігоря Плохого не входила в його плани тихого “віджиму” частини Траси Здоров’я.

В помсту Ігор Плохий через свої медіа-ресурси створив фейк листування. Влив величезні кошти для його поширення. Чому це листування є фейком і які погрози надходили мені протягом останніх днів, ви можете побачити у відео.

“Скріни” з нібито “мого листування” будь-хто зацікавлений може перевірити через цей або будь-який інший сайт, який виявляє фотошоп, і побачити, що всі до останнього “скріни” просто намальовані – http://fotoforensics.com/analysis

Попри залякування і брудні провокації, ми продовжимо боротися за збереження Траси Здоров’я.

Игорь Плохой и его фейк переписка

⚡️Разъяснение по поводу ситуации с фейк перепиской закинутой в сеть Игорем Плохим, инициатором застройки Трассы Здоровья.Недавно я опубликовал видео – https://www.facebook.com/watch/?v=259946791685772. На котором рассказал о планах Игоря Плохого, отнять часть Трассы Здоровья под приватный заезд автолюбителей из апартаментов ЖК "Астон Холл".Тема очень близкая каждому жителю города. Осведомленность одесситов о махинация Игоря Плохого, не входила в его планы по тихому отжиму куска Трассы Здоровья.В отместку, Игорь Плохой через свои медиа – ресурсы создал фейк переписку. Влил огромные средства для ее разгона. Почему эта переписка фейк и какие угрозы поступали мне в течении последних дней, вы можете увидеть в видео."Скрины" с якобы "моей переписки" любой интересующийся может провести через этот, или любой другой сайт, который выявляет фотошоп, и увидеть, что все до последнего "скрины" просто нарисованные – http://fotoforensics.com/analysisНесмотря на запугивание и грязные провокации, мы продолжим бороться за сохранение Трассы Здоровья.

Опубліковано Сергей Варламов Середа, 25 березня 2020 р.
Поділитись