Залишайтеся вдома! Вам допоможуть львівські #НКВолонтери

29.03.2020, 20:03

Щодня в Україні зростає кількість лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом. Сьогодні, 29 березня, в нашій країні COVID-19 хворіють 418 людей! Лише за останню добу до загальної статистики додалося 109 нових випадків. А померло від вірусу вже 9 людей. Ця статистка — не просто набір чисел, а застереження для кожного українця, який вважає, що його ця біда омине.

Не варто бавитись із вогнем. Ми маємо бути обережними, берегти себе і рідних. Тому не забувайте про елементарні заходи безпеки під час епідемії: миття рук, захист обличчя медичною маскою, а рук — рукавичками, дезінфекцію і дистанцію з іншими людьми. І найголовніше — самоізолюйтесь і без гострої потреби не наражайтесь на небезпеку надворі. У багатьох випадках з вашими потребами зможуть допомогти #НКВолонтери. Такі добровольці у Львові та Стрию вже підтримують літніх людей і малозабезпечені сім’ї, а також розвивають опцію безкоштовної волонтерської доставки.

Нагадаємо, до #НКВолонтери може приєднатися кожна повнолітня особа, готова співпрацювати в умовах епідемії. Усі подробиці за телефоном: 096-079-21-36, 063-841-01-39.

Поділитись