Зазвичай, подібним заголовком могла б починатися новина про серйозні і державно важливі моменти. Але, наразі в Україні ситуація складається дещо інакше: за сприяння президента, в Новорічному випуску шоу “Вечірній квартал”, виступив шведський співак dr. Alban , що деякий час тому, з не меншим запалом виступав в тимчасово окупованому Криму.

Окрім того, що Зеленський ніяк не може полишити справу свого життя – “Студію Квартал 95” та розсіюється на такі дрібниці, як організація новорічного шоу, у той час, коли в країні існують сотні значно важливіших справ, за котрі міг би взятися президент, він ще й домагається в’їзду в Україну відверто проросійського елементу.

Слова вдячності Зеленському від Dr. Alban не обійшлися без акцентування на точнці зору співака щодо Криму. Він називає його “спірним півостровом”.

Коли президент країни, особисто береться допомагати особам, які відкрито стрибали на сцені на потіху ворогу, хіба не є це відвертою зневаною до народу України, котрий втратив тисячі своїх синів у війні з рф.

Поділитись