За підтримки Intermarium Support Group вийшов відеоролик «Intermarium: український погляд»

14.09.2020, 17:09

Доктрина Інтермарімуму – це історична і геополітична концепція співдружності балто-чорноморських держав. Особлива роль в цьому проєкті відводиться Україні, зокрема українському Причорномор’ю. Сьогодні на міжнародній арені тема Міжмор’я стає все більш актуальною. Саме тому ми вирішили присвятити їй окремий ролик, не дивлячись на те, що в питаннях Інтермаріуму домінує не лише історичний фактор, а ще й політичний.

Пропонуємо Вашій увазі унікальне анімаційне відео авторства Pivdeń Artbook, що вперше знайомить глядача зі знаковими явищами і подіями де-факто українського державотворення, новітні хроніки якого досі здебільшого сприймалися суто крізь призму національно-визвольної боротьби на теренах Західної України, у резонансному форматі ери цифрових технологій.

Українська версія Міжмор’я, запропонована класиком українського націоналізму і геополітики Юрієм Липою, утім, є лише відправною точкою для реконструкції долі ідеї співдружності країн Центрально-Східної Європи, яка нині переживає яскравий ренесанс.

Про те, що саме відбувається на ниві регіональної інтеграції і як це пов’язано з викликами, які наразі стоять перед Україною, команда Pivdeń Artbook спілкувалася із Групою сприяння розбудові Інтермаріуму, заснованою в 2016 р. Андрієм Білецьким, Лідером Національного Корпусу, фундатором і першим командиром полку “Азов”.

Станом на сьогодні, Група сприяння розбудові Інтермаріуму провела вже три міжнародні конференції за участі представників дипломатичних місій, громадських і політичних організацій, а також урядових і оборонних структур різних країн регіону.

Стежте за новинами та долучайтеся до блогової спільноти Групи сприяння розбудові Інтермаріуму: сайт, телеграм.

Pivdeń Artbook – це новий україномовний культурно-освітній анімаційний проект, покликаний висвітлювати знакові і маловідомі події з культурної і політичної історії України, здебільшого саме Південної України.

Поділитись