12 обстрілів і 1 загиблий боєць – зведення з фронту за вчора. Цього ж дня Зеленський розмовляв телефоном із Меркель. Казав, що «занепокоєний недотриманням режиму тиші». Хто саме порушує мир – не уточнив. Можливо, президенту здається, що ворожі міни – це опади, що просто сиплються з неба? Чи він припускає, що українська армія обстрілює сама себе? (але навіть ОБСЄ останнім часом практично не фіксує пострілів з української сторони).

І з цього він робить наступний висновок: «Україна визначилася з новими ділянками розведення». Я думаю, що Путін в захваті. Якщо людина б’є тебе в обличчя, а ти даєш їй гроші та дивуєшся, звідки твої синці, вона буде робити це знову і знову. Так і Зеленський провокує Путіна безкарно наступати і вбивати, збираючись віддавати, напевно, один населений пункт за десятьох наших загиблих.

Реакція будь-якої нормальної країни на вбивство своїх солдат – жорстка військова і дипломатична відповідь. Тільки так можна зупинити агресію. Проте від Зеленського вже 9 місяців ми бачимо одне – заохочення обстрілів і вбивств Росією.

Поділитись