
Сьогодні у Вінниці активісти Національного Корпусу вшанували подвиг українських студентів, які в нерівній битві зупинили наступ більшовиків. Бій під Крутами, що відбувся рівно 103 роки тому – приклад істинної самопожертви в ім’я Батьківщини.
В ті дні на захист України стали її найкращі сини. Через відсутність регулярних військ всю відповідальність довелось брати на себе ще зовсім юним добровольцям – студентам та юнкерам. Ціною своїх життів молоді хлопці призупинили натиск ворога, що перевершував їх як кількісно, так і якісно.

“На жаль, історія має властивість повторюватись: через сто років після подвигу крутянців українцям знову довелось у якості добровольців виступати проти того ж самого ворога. Змінюються імена, назви та покоління, але суть залишається незмінною: ми чудово знаємо, хто наш ворог і подібно до героїв тієї битви маємо бути готові до боротьби”, – зазначив у своєму виступі активіст Національного Корпусу Олександр Ніколайчук.