Останнім часом в медіа помічаю все більше повідомлень, які свідчать про помітне зростання рівня корупції в Україні. Про це частіше починають говорити експерти і журналісти-розслідувачі. З їхніх слів, українці помічають це явище і звинувачують бездіяльність влади щодо протидії корупції. І це не дивно, адже корупція на державному рівні покривається Зеленським, його оточенням, а також і урядом, зокрема головою Офісу президента Єрмаком. Навіть масштабні корупційні скандали ці люди “заминали” без наслідків.

Експерти у блогах і статтях повідомляють, що кількість схем від часу призначення нового прем’єр-міністра і голови ОП зростає і за ними стає все важче стежити. Шляхом одного з наймасштабніших відмивань коштів стало масове будівництво доріг, яке, на думку експертів, збагатило не одного причетного чиновника. Також чимало корупційних схем помічають у галузі енергетики, правоохоронних органах, сфері оборони та на місцях.

Одним із найбільших корупційних скандалів 2020 року стало викриття корупційної схеми Дениса Єрмака, брата голови ОП. Він проводив переговори про працевлаштування людей у органи влади за певну платню. Імовірно, проте не підтверджено, що до схеми причетний і Андрій Єрмак, який всіляко виправдовував брата. А найсвіжішим скандалом стало покривання генпрокуроркою Венедіктовою корупціонера зі “Слуги народу” Олександра Юрченка. Днями НАБУ викрило його на хабарі, проте за сприяння Генпрокуратури нардепу не планують оголошувати підозру.

Влада Зеленського, яка покриває і підтримує корупцію, за певну плату підтримує інтереси олігархів, грабує державу і плює на одну з ідей, що за неї українці боролися під час Революції Гідності — Україну без корупції. У часи президентства Януковича корупція була однією з наймасштабніших проблем в країні. Повторення того сценарію всеохопної корупції після боротьби і громадянських втрат є ганебним і неприпустимим!

Поділитись